Jak snadno vytvořit www stránky na vlastní doméně

0

Záměr

Cílem je vytvoření webu s několika stránkami, obrázky i tabulkami. Stránky by měly jít rychle aktualizovat bez zkušeností s programováním. Dalším požadavkem je registrace vlastní domény, a pokud je to možné, webové stránky budou obsahovat i e-shop.

Který redakční systém vybrat

Na internetu existuje řada systémů pro tvorbu www stránek. Jedním z nich je i oblíbený  www.inPage.cz, za kterým stojí společnost ZONER software. Je ideální pro všechny, kdo hledají nízkonákladovou službu, která rychle přinese výsledky v podobě vytvořených stránek.

Každé stránky mohou mít i vlastní stylKaždé stránky mohou mít i vlastní styl

 

Redakční systém se hodí pro všechny začínající podnikatele a živnostníky, i zajeté firmy. Lze ho využít i pro renovaci starého webu.

Potřebujete web, ale nemáte čas?

Pokud chcete mít v krátkém čase nové stránky, odpovídající současným trendům, nechte si je vytvořit profesionály. Cena není vysoká a získáte tím kromě úspory času i řadu výhod.

Včetně e-shopu, e-mailu a domény zdarma:

  • Získáte kompletní web odpovídající aktuálním trendům
  • Přehlednost obsahu, SEO úprava pro Google, Seznam…
  • Vytvoření individuálního motivu stránek profesionálním grafikem
  • Registrace do 25 katalogů, SEO konzultace
  • Doména, e-mail, fotogalerie, FTP prostor
  • Redakční systém inPage Standard na 1 rok v ceně

Stránky budou běžet i na mobilech a v tabletech. Nachystány budou tak, aby byly co nejúspěšnější.

Nenechte si ujít šanci mít webové stránky za super cenuNenechte si ujít šanci mít webové stránky za super cenu

AKCE -20%: Pouze do konce března vám vytvoříme kompletní webové stránky nebo e-shop za speciální cenu od 3 990 Kč. Součástí ceny je redakční systém, doména, e-mailové adresy, fotogalerie, e-shop a další služby. Více na www.inPage.cz>>

Vydělávejte s E-SHOPEM

Chcete prezentovat vaše zboží na internetu a vydělávat? Vytvoříme webové stránky včetně internetového obchodu, abyste mohli snadno prodávat na internetu. Nastavíme kategorie zboží, naplníme váš e-shop produkty, napojíme ho na srovnávače zboží (Heureka,…). Propojíme web s Google nástroji, abyste mohli sledovat návštěvnost a podrobné statistiky stránek. Samozřejmostí je nastavení platebních metod (i platby kartou) a dopravy.

Zvládnete web vytvořit sami?

Chcete-li si vyzkoušet vytvoření stránek sami, můžete zkusit bezplatnou, plnohodnotnou demo verzi. Po přihlášení na vás čeká jednoduchý průvodce, ve kterém vytvoříte první stránky do pár minut. Grafický vzhled můžete vybírat ze stovky barevných kombinací. Váš business na internetu tak může pomalu začít. Vyzkoušet ZDARMA>>

Úspěšné webové stránky vám přeje ZONER software.

Reference a přehled webů, stejně jako ostatní informace naleznete na stránkách www.inPage.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. 

Ohodnoťte tento článek!