Jak vypadaly 4 dny největší české LAN párty, Intel LanCraft Summer?

0

A není divu, na každé takové akci si účastníci užijí mnoho zábavy, včetně hlavních a doprovodných turnajů ve svých oblíbených hrách, a doprovodných atrakcí jako jsou Laser Game, stolní fotbálek, herní koutky a mnoho dalšího. Poprvé si hráči užili celé čtyři dny nepřetržité akce.

Ptáte se: „Co Vám taková akce kromě hraní počítačových her nabídne?“ Z vlastní zkušeností mohu říci, hlavně hodně zábavy. Na LanCraftu jsme si tradičně proti sobě zastříleli v suprových Laser Games. V permanenci byl stolní fotbálek, na němž se mimo jiné odehrál i oblíbený doprovodný turnaj, kde se jasnými vítězi stalo zergské duo DeViL a Lopata, obvykle hrající hru StarCraft 2. Pro zajímavost, na stolním fotbálku se za čtyři dny odehrálo téměř 200 her!  Na akci si hráči mohli vyzkoušet herní konzole, a v neposlední řadě také nabušené počítače HAL3000 nebo herní notebooky MSI, to vše v tradičním herním koutku s nejnovějšími hrami!

Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012   

Finálové zápasy se odehrály na hlavním podiu. Pro hráče byly připraveny nabušené herní sestavy HAL3000 s monitory BenQ XL2420T, což jsou speciální monitory vyvíjené pro počítačové hráče. Finálová stage a fanoušci před ní dotvořili super atmosféru plnou emocí, adrenalinu a napětí.

Ale zpět k hlavním turnajům LAN párty Intel LanCraft Summer 2012. Klasický 1v1 turnaj v populární strategické hře StarCraft 2 hrálo celkem 74 hráču z České republiky, Slovenska, ale také například z Polska, Maďarska nebo Švédska! Skupinová fáze proběhla bez většího překvapení, ale v Play-Off se začali dít věci.

Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012 Intel LanCraft Summer 2012   

Asi největším překvapením akce bylo vypadnutí HeadHuntera a to v 2.kole WinnerBracket a poté ihned v LooserBracket. Loňského šampiona Ladabaze s WB vyřadil také v 2.kole PredY, ale Ladabaz se nezalekl a LB dokráčel postupně až do Grandfinále, kde narazil na DeViLa, a tak se opakovalo velké finále z MSI LanCraft Spring 2012. Ladabaz opět ukořistil vítěztví, tentokrát 3:1, stal se opět šampionem a vyhrál procesor Intel Core i5, z třetí generace procesorů Intel Ivy Bridge, který je díky svému vysokému výkonu a nízké spotřebě energie, idealní volbou pro hráče.

Intel LanCraft Summer 2012

Další turnaj probíhal v nové hře DotA 2, kde se utkalo devět pěti členných týmů! A turnaj to byl hodně vyhecovaný. Mysleli jste si, že tradiční „najs“ používají jen hráči Counter Strike? Jste na omylu, hráči DotY 2, k tomu přidávají i další vyhecované výkřiky, a zejména ve finále tak byla atmosféra strhující. Vítezství nakonec urval tým eEriness, který po tuhém boji vyhrál nad borci z týmu Anal Riders 2:1.

Intel LanCraft Summer 2012

Top 3 Starcraft 2

V přestávce mezi jednotlivými zápasy, si účastníci vyslechli velice zajímavou a obsáhlou přednášku společnosti Intel. Dozvěděli se mnoho zajímavého o výrobě procesorů Intel Core i7, a řeč také padla na novou kategorii počítačů, Ultrabooky, ultratenké, ultralehké a ultrarychlé notebooky.

Intel LanCraft Summer 2012

Vítězové DotA 2

Na akci opět nechyběli oblíbené LanCraftí toasty, párky v rohlíku. Ale také energetické nápoje Big Shock!, které přišly vhod hlavně v pozdních hodinách, nebo ihned po probuzení. Teď už nezbývá nic víc, než se těšit na další HAL3000 LanCraft Summer 2012, který proběhne na konci prázdnin 30. 8.–2. 9. 2012 ve hrách Counter Strike 1.6, League of Legends, Battlefield 3 a FIFA 12. Zapište si do kalendáře tento datum, a přijďte zakončit prázdniny ve velkém stylu na HAL3000 LanCraft Summer 2012. Těšíme se na Vás

Ohodnoťte tento článek!