Jaký efekt mají na weby a aplikace inovace, UX design a pravidelná komunikace s uživateli

0
2023 02 08 ux perex 1200x675
Zdroj: Internet Info

To ukáže online konference UX Day. Zaměří se na užitečné UX techniky, získávání dat o zákaznících, testování, procesní řízení tvorby, redesignu a správy webu i aplikací.

Nejčerstvější case studies inspirativních  redesignů webů či zcela nových řešení, které své zadavatele posunuly v očích svých zákazníků zase o něco dále, přináší konference UX Day. Ukáže, jak nasměrovat zákazníky na správnou cestu, odstranit překážky, o které by mohli zakopnout, a pomoct jim se správně rozhodnout.  Zaměří se na růst byznysu pomocí inovací webu, UX technik a behaviorálních dat o zákaznících. Naservírují efektivní procesní řízení vývoje webu, které eliminuje růst rozsahu projektu, nastavuje jasné výsledky a zjednodušuje komunikaci. Podívá se na to, jak důležité je zákaznické testování a správně položená otázka, jak na úspěšný redesign webu i aplikace, i to, jak UX pomáhá udržovat CI (Customer insight) na více webech a šetřit čas při jeho správě a rozvoji.

2023 01 30 ux mailing 560x724

Konference proběhne 23. března online pod hlavičkou soutěže digitálních projektů WebTop100.

Přednášky, které uslyšíte:

  • Jak nastartovat dramatický růst byznysu pomocí kombinace UX technik s behaviorálními daty o zákaznících vysvětlí ředitel Sherpas Luboš Plotěný.
  • Jan Hanzelka ze studia SKOUMAL ukáže, jak pomocí UX designu zvýšili propustnost onboardovacího procesu aplikace Záchranka o 60 % ve všech šesti zemích.
  • UX designerka z FG Forrest Eva Máchová představí případovou studii redesignu webu pojišťovny Kooperativa  – jak udržovat CI na více webech, ale i úspěchy a zádrhele.
  • Jak upgradovat UX webu pomocí umělé inteligence? Jaké problémy může řešit a jaké možnosti otevírá pro interakci s uživatelem? To ukáže kreativní ředitel Lukáš Pilka z agentury Blueghost.cz
  • Efektivní nástroj procesního řízení vývoje webu, který snižuje růst rozsahu projektu a výslednou cenu, zlepšuje komunikaci v produkčním týmu a odbourává obavy klientů, vám představí Jakub Ondrášek z agentury SYMBIO.
  • Jan Bezděk ze SiteOne pro vás připravil exkurzi za oponu návrhu UX a designu projektu MojeEUC, revoluční aplikace v oblasti digitalizace českého zdravotnictví.
  • Pro skvělé UX je potřeba neustálá komunikace se zákazníky. Daniel Musil z AITOM Digital se s vámi podělí o cestu startupu Toys And Stories– od prvotního návrhu přes hloubkové rozhovory, uživatelské testování, redesign služby a webu až po dodatečné ladění a neustálé iterace.

Přijďte si pro inspirativní případovky, inovace a postupy, jak zlepšovat zákaznickou zkušenost na vašem webu nebo aplikaci a to 23. března 2023 v 9:00 všude, kde máte internetové připojení. Program konference UX Day najdete na našich stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete i zaregistrovat.

Ohodnoťte tento článek!