Jaký telefon vás udělá více sexy? S BlackBerry to rovnou vzdejte a pořiďte si kočky

9
Žena se smartphonem
Žena se smartphonem
-
Zdroj: Wallhere

Web CompareMyMobile přišel s průzkumem, jestli má konkrétní značka telefonů vliv na atraktivitu. A podle výsledků u řady lidí překvapivě ano. Pokud se vám tedy na seznamce nedaří, zkuste se příště vyfotit s iPhonem.

Průzkum (autoři tuhle legrácku nazývají studií) probíhal tak, že vytvořili falešné profily na internetové seznamce v patnácti velkých městech. Jediné rozdíly mezi profily přitom byly detaily, kde na fotografiích byla vidět značka telefonu. Data pochází z profilů, na kterých proběhlo celkem 50 tisíc „swajpnutí“ líbí, nebo nelíbí.

„Špatná“ značka smartphonu prý může vaše šance na seznámení snížit až o 75 %. Nejlépe jsou na tom přitom muži a ženy s iPhony, ale i s dalšími produkty Applu. Jakmile ale máte Google Pixel, už je lepší jej při focení nechat v kapse. Což vlastně funguje se všemi telefony nad 6″.

Průzkum CompareMyMobile 1
Průzkum CompareMyMobile

Celkem dobře dopadl ještě Samsung. Když se na seznamce objevíte s novým Galaxy, vaše šance na odpověď se také zvýší, byť ne tolik jako u Applu. Podle průzkumu jsou značkou telefonu mnohem více ovlivněné ženy, které zkrátka letí na muže s iPhony.

 

Ani Sony či Huawei podle průzkumu na atraktivitě protějšku nepřidávají. Honor jakožto značka pro mladé v žebříčku není, ale může být zahrnuta pod Huawei. Ale pozor, jakmile máte BlackBerry, rovnou to vzdejte a pořiďte si kočky. Lidé s tímto telefonem na profilu mají o 74 % nižší šanci na rande. Mnohem lepší je ale vyfotit se přirozeně, klidně se starou Nokií nebo bez telefonu a těmto povrchním uživatelům a uživatelkám™ se obloukem vyhnout.

zdroj: Comparemymobile via phonearena

Jaký telefon vás udělá více sexy? S BlackBerry to rovnou vzdejte a pořiďte si kočky
Ohodnoťte tento článek!
2 (40.91%) 22 hlasů

9 KOMENTÁŘE

    • Přesně to mě napadlo. Pokud by má potenciální partnerka na celý život hodnotila mobil, apod., je to zase pro mě znamení, že mám vzít nohy na ramena. Chápu, jakým způsobem jsou geneticky predisponováni muži i ženy, ale tohle je už extrém (pokud je to vůbec pravda).

      • Počkaj počkaj, ale pre ženy to je určite sexy, lebo to ukazuje zakladne veci o človeku, za prve že je bohaty, nema problem peniaze utratiť za ptakovyny a je lahko ovplyvnitelny, ked hociaka tupa reklama ho prinuti s vrecka vyhodiť 1000€ každy rok za ptakovinu ktoru nepotrebuje 😀 Idealny frajer ktory ju bude rozmaznavať 😀

  1. Chcel by som sa len opytat kolko bolo respondentov a zaroven aj na ich vek. Predpokladam ze medzi 13-17 rokov a snad 2-3% uslintanych starych panov. 😛
    PS: nech nabuduce skusia dat profilovu fotku nejakej starenky s najnovsim iPhonom a nech zopakuju vysledky. Ved aj vedecky sa overuju pokusy tak ze ich musi zopakovat za takych istych podmienok, napr. iny team na konci sveta aby sa potvrdili. Toto povazujem za vystrelok ak nie priamo za zart. 😀