Jarní dárky Nvidie: ke grafice dostanete hru Daylight a kredit do Free2Play her

0

Na přibalování her zdarma ke grafickým kartám se lehko zvyká a v poslední době byly v tomto směru oba výrobci docela aktivní. Nvidia nyní v zimě vytáhla trumf v podobě nové grafické architektury Maxwell a současně s uvedením nové rodiny karet GeForce pro notebooky přichází také s novou bonusovou nabídkou. Ta má dvě části: Nvidia bude jednak opět rozdávat kredity pro onlinové hry, pro desktopové karty GeForce je ale přichystána také nová hra zdarma.

Tou je zbrusu nová hororová hra Daylight od Zombie Studios. Ještě neuvedený titul (uvolněna má být 11. dubna/apríla) má být vůbec prvním založeným na Unreal Engine 4, jak Nvidia podotýká. Coby erbovní titul pro karty GeForce má být Daylight atraktivní i tím, že používá technologii PhysX. Kód na stažení Daylight přes Steam bude bundlován ke kartám vyšších tříd, počínaje modelem GeForce GTX 660: konkrétně má jít o modely GTX 660, GTX 660 Ti, GTX 670, GTX 680, dvojče GTX 690 a z generace 700 dostanete Daylight ke kartám GeForce GTX 760, 770, 780, 780 Ti. Nabídka se týká i GeForce GTX Titan.

Nvidia Spring Bundle (2014)

Akce platí pro Českou republiku (bohužel Slovensko zdá se mezi požehnanými regiony není), jako obvykle ale musíte nakoupit u spolupracujícího obchodu. V současnosti by akce již měla běžet (oficiálně započala ve středu), stahovat ale pochopitelně budete moci, až když bude Daylight oficiálně vypuštěn. Podle Nvidie je momentální plán takový, že bundle bude k mání až do konce dubna (apríla). Kódy je poté třeba uplatnit do 31. května (mája) 2014.

 

Druhá část bonusové nabídky – tedy kredity pro „Free2Play“ hry – bude určená naopak pro karty, jejichž vlastníci ohledně Daylightu ostrouhali. Tento dárek tedy dostanou ti, kdož pořídí GeForce GTX 650 nebo GTX 650 Ti/Ti Boost, novinkové GTX 750 nebo GTX 750 Ti. Kredit bude ale přibalen i k notebookům opatřeným některou z mobilních grafik GeForce GTX řady 700M a 800M (tedy pozor, nevztahuje se na levnější karty s označením GT nebo „bez písmenek“).

Nvidia Spring Bundle (2014)

K uvedeným kartám bude Nvidia přikládat poukazy na kredit pro hry Warface, Heroes of Newerth a Path of Exile. Jejich hodnota by měla být u každé z nich odpovídat 1000 CZK. Do Warface konkrétně dostanete příspěvek 5200 kreditů, pro Heroes of Newerth je to 3050 zlaťáků a pro Path of Exile dostanete 500 bodů. Tento bundle (platí rovněž pro naši kotlinu) začal naráz s předcházející nabídkou a běžet má „minimálně do 12. dubna 2014“. Je tedy možné, že Nvidia jej ještě prodlouží, to zřejmě podle toho, jak úspěšná akce bude či kolik kódů bude mít firma k rozdání.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!