Jde to i bez Google Readeru. Flux pro Windows Phone se vrací a podporuje Feedly

0

Nedávno zrozený klient pro Feedly, jenž funguje ve Windows Phone a nazývá se Phonly, konečně dostal pořádnou konkurenci. Flux vás potěší hned dvakrát. Kromě Windows Phone 8 podporuje také starší Windows Phone 7 a brzy i plná Windows 8. Každá aplikace potřebuje unikátní vlastnost, která prodává. V případě Fluxu to bude především čtení článků bez připojení. Autoři si dali práci se stahováním textů pro pozdější použití.

Tip: Překrásná aplikace Phonly je povinností pro každého příznivce Feedly a WP

Články jsou převedeny, abyste je na obrazovce mobilního telefonu mohli pohodlně číst. Oproti zmíněnému Phonly, které se snaží především napodobit webovou stránku služby, novinka více zapadá na platformu Windows Phone. Potěší tedy příznivce strohého dlaždicového rozhraní. Podobný popis bude zřejmě sedět i na verzi pro Windows 8. Jednoduchý design a čtení zpráv bez připojení patří k výhodám klienta.

 

Zájemci o dobrou aplikaci s podporou Feedly nechť navštíví oficiální web na adrese flux‑app.com, eventuálně přímo Windows Phone Store. Na oficiálním webu se můžete přidat přihlásit do betatestu obou aplikací. Ale pozor, zatímco Phonly můžete používat zdarma s reklamou, za Flux po skončení dema zaplatíte 2,49 dolaru.

via @bergdaniel

Ohodnoťte tento článek!