Jde to i zadarmo – Digital Extremes chystá střílečku Warframe

0

Aniž bychom si to možná chtěli uvědomit, naučili jsme se platit za áčkové herní tituly někdy až nehorázné peníze. A za co vlastně? Mise pro Single Player mnohdy nezaberou ani pět hodin a hra pro více hráčů nemusí být pro každého.

A právě studio Digital Extremes se nám snaží ukázat, že hraní není jen o penězích. Pokud vám název studia nic neříká, vězte, že stálo třeba za tvorbou hry The Darkness II nebo multiplayer části v BioShock 2. Nejedná se tedy o úplné začátečníky.

Studio se na YouTube pochlubilo s ranou verzí hry Warframe. Hra podle videa bude probíhat velmi rychle, bude zaměřená na spolupráci s ostatními kamarády v teamu a na první dojem nevypadá vůbec špatně. Ale teď to hlavní – bude zdarma!

Podívejte se na záběry z pracovní verze hry, výrobce sám ji označil jako „pre-alpha“, dost věcí se tak ještě může změnit.

Pokud vás hra zaujala, můžete si na stránkách Playwarframe.com zarezervovat svůj alias již nyní. Následně budete přizváni k uzavřenému betatestování, tedy samozřejmě až tehdy, kdy bude hra připravená.

Zdroj: TweakTown, Playwarframe

Ohodnoťte tento článek!