Je tu velká aktualizace pro Windows Phone 7

0

Uživatelé nejnovějšího mobilního systému od Microsoftu se dočkávají první zásadní aktualizace. Ta přináší očekávanou funkci kopírovat/vložit a rychlejší start systému.

To ale zdaleka nejsou všechna vylepšení. Zrychlí se i celkový výkon systému, především při užívání aplikací a her. Lepší je podpora Wi-Fi připojení a nové vychytávky se najdou jak v Outlooku, tak v MMS či synchronizaci s účtem na Facebooku.

Funkce kopírovat/vložit by se měla ovládat velmi jednoduše. Stačí kliknout na požadované slovo, následně na ikonku kopírování a už jen umístit prstem kurzor tam, kam slovo chceme vložit, a stisknout tlačítko „vložit“. Nic složitého v tom nehledejte.

Na internetu se už začínají šířit fámy o přípravách další verze. Ta by měla mít už i své vlastní označení – Windows Phone 7.5 (kódové označení Mango). Zprávy hovoří o podpoře multitaskingu pro aplikace třetích stran, což by bylo pro mnohé z nás velkým překvapením. Microsoft při uvedení tohoto systému totiž tuto funkci jednoznačně odmítl. Aktualizace by dále měla přinést Internet Explorer 9, integraci SkyDrive a hub podporující Twitter.

zdroj: GSMArena

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. A kdo za to může? Debilní redakce, které musí mít pod každým článkem „To se mi líbí” a další upoutávky na facebook. To, že na ČT24 mohou přispívat do diskuzí jen lidé z facebooku je jednoznačně disktriminační a tudíž žalovatelné – mít rodinného právníka co se nudí, tak jdu do žaloby.