Jedna ze srpnových aktualizací se vrací na Windows Update. Na to hlavní čekáme

0

Je to už více než týden, co Microsoft stáhl některé položky z balíku aktualizací, kterým se souhrnně (a z historického důvodu) přezdívá srpnová aktualizace pro Windows 8.1. Někteří uživatelé po instalaci hlásili po instalaci záplaty KB 2982791 problémy se spouštěním. Systém totiž nechtěl nastartovat. Jak se ukázalo, tak procento postižených opravdu nebylo velké.

Pro 99,99 % uživatelů se po instalaci nic nezměnilo, když nepočítáme zlepšení zabzučení v systému. Negativně bylo ovlivněno 0,01 % strojů. Údaj pochází z vnitřní telemetrie. I když byl počet postižených uživatelů celkově malý, je jasné, že distribuce aktualizace pokračovat nemohla. To už přestává platit, neboť Microsoft vypustil ven opravenou aktualizaci.

 

Ta již nenese značení KB 2982791, nýbrž KB 2993651. Před instalací Redmondští doporučují odinstalovat původní aktualizaci. Startování Redmondští opravili, zatímco problémy s písmy podle popisu přetrvává. Samotná hlavní srpnová aktualizace, přinášející nové funkce, je zatím stále nedostupná. Pro informaci, nese označení KB 2975719. Na to nejdůležitější tím pádem pořád čekáme.

via Windows IT Pro

Jedna ze srpnových aktualizací se vrací na Windows Update. Na to hlavní čekáme
Ohodnoťte tento článek!