Jen dnes: Krásné hodinky Withings Activité Steel teď Amazon prodává v zajímavé slevě

2

Pokud vás v našich vánočních tipech zaujaly polochytré hodinky Withings Activité Steel, máme pro vás dobrou zprávu. Dnes je německý Amazon prodává se 40% slevou. Varianta s černým nebo bílým ciferníkem stojí 99 eur (asi 2700 Kč), černý model Activité Pop s trochu jiným designem pak jen 89 eur (2400 Kč). Obojí Amazon zašle do Česka zdarma. Běžná cena Withing Activité je u nás 4000 Kč.

Withings Activité Steel
Withings Activité Steel

Activité Steel měří spánek, chůzi, během a plavání a k tomu radí s vhodným stravováním. A především jsou krásné. Jde o ručičkovou klasiku, u níž žádné „počítače“ nejsou vidět. Přesto je uvnitř akcelerometr, vibrační motorek a Bluetooth, který hodinky propojí s Androidem a iOS.

 

Hodinky mají vyšší odolnost, než je u chytré elektroniky zvykem (50 ATM). Skvělá je též výdrž. Chybějící displej a úsporný denní/noční monitoring znamenají, že v hodinkách budete měnit baterku jen jednou za osm měsíců.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem se nadchnul, a pak zjistil, že jsou vlastně naprd. Recenze jsou dost rozporuplné co se týče chytrých funkcí i hodinek jako takových. Škoda. Ale jinak se mi moc líbili a to hodinky nenosím.

  2. Hodinky tedy taky nenosím ale zrovna nedávno byla moc hezká čas.omez. sleva na amazonu na hodinky moto 2gen za nějakých jen +- 120e. Kolega jedny koupil a co jsem viděl, tak pokud bych nějaké chtěl dal bych asi přednost jim než těmto. Osobní vkus.