Jestli je tento únik pravdivý, tak chytré hodiny LG G Watch vydrží jen 36 hodin

0

Čínský twitterový účet @upleaks, který se podobně jako známější @evleaks, chce proslavit uniklými fotkami a dalšími informacemi o neoznámých mobilních zařízeních, odhalil specifikace hodinek LG G Watch. Nikdo zatím nepotvrdí, jestli jsou správné, ale pojďme zaspekulovat, co by to znamenalo, kdyby G Watch nakonec takové opravdu byly.

V dokumentu se píše o rozměrech 37,9 × 46,5 × 9,95 mm a hmotnosti 61 gramů. Do tohoto těla se vešel čtvercový LCD s úhlopříčkou 1,6 palce a rozlišením 280 × 280 px. Tady už je první problém, LCD na rozdíl od AMOLEDu nemůže rozsvítit jen pár pixelů kvůli zobrazení hodin, ale musí svítit buď pořád (klesá výdrž), nebo jen na vyžádání (musíte stisknout tlačítko nebo displej).

LG G Wear
LG G Wear

Hodinky mají údajně 512 MB RAM,  4 GB úložné paměti a čtyřjádrový Snapdragonu 400 (APQ8026) s frekvencí 1,2 GHz. Čtyři jádra v hodinkách? Proč?

 

Únik dále hovoří o synchronizaci pomocí Bluetooth 4.0, nabíjení přes microUSB, krokoměru, senzoru okolního osvětlení a krokoměru. Na jedno nabití (400mAh akumulátor) G Watch vydrží jen 36 hodin v pohotovosti, nabíjet se budou dvě hodiny. I loňské Gear Watch od Samsungu vydrží několik dní.

Podle Android Authority bude finální verze hodinek představena za dva měsíce na Google I/O, cena je prý do 200 dolarů.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Funkce vyhledávání obrázků v kontextové nabídce je opravdu užitečná. Doteď ji Google nabízel jen pomocí rozšíření pro Fiefox a Chrome. Další integrace služby od Googlu do Chrome dává logiku.