Jsme zpět, děkujeme za podporu

29
cnews iinfo
cnews iinfo

Cnews byl spolu s ostatními weby Mladé Fronty měsíc mimo provoz z důvodu protahovaného insolvenčního řízení. Celá naše redakce v posledních měsících pracovala zdarma, aby web udržela při životě. Nakonec nám ale i tak vypnuli hosting a psát jsme si mohli tak akorát po Telegramu.

Ale dobrá věc se nakonec podařila. Celou divizi online včetně Cnews koupilo 8. ledna vydavatelství Internet Info a ještě ten stejný den večer dokázalo většinu webů zase nastartovat.

Internet Info je v pořadí třetím majitelem Cnews. Prvním bylo vydavatelství Extra Publishing a poslední roky právě Mladá Fronta (ne ta Babišova, to bychom tu někteří možná ani nedělali). Velmi se těšíme na spolupráci s „bývalými konkurenty“ a nyní kolegy z Lupy a ostatních webů skupiny IInfo. Cnews vstupuje do své třetí éry se silným zázemím.

Zatím tu vše vypadá stejně, ale postupně chceme web vyladit a opravit řadu chyb, na které se v posledních měsících nedostalo a ani nemohlo. Moc děkujeme za přízeň i nabízenou podporu, bez vás čtenářů bychom tak dlouho nevydrželi.

Jsme zpět, děkujeme za podporu
Ohodnoťte tento článek!
4.9 (97.43%) 257 hlasů

29 KOMENTÁŘE

  1. no … sice jsem dal 5 hvězdiček, ale předtím, než jsem přečetl (hwspeedy to trefil, doufám, že se tady politika řešit nebude, jinak beze mě) … přeji redakci mnoho úspěchů a klid na práci … jsem rád, že jste zpět, protože co poslední dobou provádí Vítek na shw, je na blití 😀

  2. Hezký a fajn. Jen proboha zrušte tu reklamu na měřič rychlosti připojení, který mi na symetrickém gigabitu naměří download 202 Mbit/s a upload nezměří vůbec.

    Zesměšňujete se tím, protože se to tváří jako článek od vás.

  3. Super! Tak ať se vám daří. Když už budete měnit design webu, prosím o zvážení responsibilního layoutu, aby se web příjemně četl na iPadu a také by byl fajn dark mode pro příjemné čtení při slabém osvětlení.