K desce Big Bang grafika Radeon 5770 Hawk zdarma

0

MSI má bezesporu dvě nejatraktivnější základní desky s čipovou sadou Intel P55 (platforma LGA 1156, tedy pro procesory Lynnfield a Clarkdale). MSI Big Bang Trinergy s užitečně zapojeným čipem nForce 200 jste si mohli vychutnat nejen v rozsáhlé recenzi, ale později na našich stránkách i vyhrát v soutěži. Už u Trinergy měla MSI celý balík bonusů, který měl zmírnit vysokou cenu.

Kombinace herní myši Lazer Lachesis, headsetu Creative Fatal!ty HS-800, chladiče Freezer 7 Pro a dvou her (Zaklínač a Rainbow Six Vegas 2) byla bezesporu pěkným bonusem. K sestře Trinergy, základní desce MSI Big Bang Fuzion však můžete získat dárek snad ještě atraktivnější: R5770 Hawk, tedy přetaktovaný Radeon HD 5770 s chladičem Twin Frozr II, osmifázovým napájením a dalšími vychytávkami v ceně typicky přes 4000 Kč.

Podmínkou je nákup desky Fuzion na Alze (9119 Kč) do 28. února a registrace na stránce MSI s legrační URL do 10. března. MSI na stránce uvádí deset kusů, Alza už má aktuálně status tři až pět kusů. Pokud byste stejně grafickou kartu střední třídy kupovali, může se tím pro vás cena Fuzion dostat někam na hladinu pěti tisíc korun.

Stále to není málo, ale jestli vás třeba láká čip Lucidlogix Hydra 200, o kterém jsme toho už na EHW napsali nemálo (Vyšetřování: Kdo zabil Hydru? či LucidLogix Hydra otestována) a který umožňuje kromě SLI (N-mode), CrossFireX (A-mode) i smíšené Multi-GPU zapojení Radeonu s GeForce (X-mode, zatím pod Windows 7) nebo jiná z předností Big Bang Fuzion, může vám toto upozornění na akci MSI přinést pěkný bonus.

Mimochodem, test Radeonu HD 5770 Hawk od MSI obsahující i jeho konkurenci od Sapphire (Vapor-X) a Asusu (CuCore) můžete na EHW čekat snad (nebude-li pohokejová únava příliš velká) během dneška v pondělí a deska Big Bang Fuzion s Hydrou už je v našem testlabu také.

Ohodnoťte tento článek!