K novému iPhonu bude Apple přikládat sluchátka ve tvaru koňské hlavy

0

Upadající kvalita přikládaných sluchátek nás trápí nejen u Applu a jeho iPhonů a iPodů. Tytam jsou doby, kdy bylo možné sluchátka z krabic telefonů používat k běžnému poslechu hudby. Poslední roky jsou dobrá maximálně jako handsfree. Výjimku tvoří maximálně sluchátka, která můžete najít u hudebních telefonů (HTC a scluhátka by Dr. Dre).

I proto nás mile překvapila zpráva, která se objevila na Vietnamském serveru Tinhte.vn. Popisuje totiž sluchátka, jež by měl Apple dodávat k novému iPhonu, který se očekává tento měsíc. A pokud Apple vyvinul snahu do kompletního přepracování vzhledu sluchátek, dává nám to určitou naději, že se dočkáme i kvalitnějšího zvuku.

 Sluchátka iPhonu 5 Sluchátka iPhonu 5 Sluchátka iPhonu 5 Sluchátka iPhonu 5 Sluchátka iPhonu 5

Nový vzhled si můžete prohlédnou na video níže. Ač tvarem připomínají klasické pecky, zásadně se liší vyvedením reproduktorů. Na největší ploše, kde byste největší reproduktory čekali zůstala jen úzká štěrbina. Naopak větší otvor bude při nasazení do ucha směřovat směrem dopředu.

 

Podle slov komentujícího jsou sluchátka menší a svým tvarem více, než sluchátka připomínají koňskou hlavu. Rozdílným je také místo výroby – u předchozího typu to byla výhradně Čína, nyní se vše přesunulo do Foxconnu ve Vietnamu.

Zdroj: Tinhte.vn (prostřednictvím Macrumors.com)

Ohodnoťte tento článek!