Virtuál Kaktus rozdává vánoční dárky. Jak získat data zdarma?

2
Kaktus
Kaktus

Virtuální operátor provozovaný T-Mobile oznámil, že má již 80 000 zákazníků. To je značný pokles, neboť loni mluvil už o 100 000. Jestli za poklesem stojí změna datových balíčků, zrušení bezplatného Facebooku, nebo atraktivnější nabídka u konkurence, můžeme je hádat.

O tom ale bleskovka není. Kaktus totiž představil vánoční nabídku. Kdo si přes e-shop objedná novou SIM kartu za 100 Kč (s kreditem 100 Kč), dostane navíc 500 MB dat na obecné surfování a 250 na sociální sítě. A nepřijde mu pouze jedna karta, ale rovnou dvě se stejnými výhodami. Akce platí do 31. prosince 2017.

TIP: Máte SIM od Kaktusu? Poradíme vám, kdy získat dvojnásobek kreditu

Od 1. do 31. prosince platí ještě jedna akce. Ti, kdo mají aktivní samoobnovující datový balíček a přes mobilní aplikaci si přikoupí další za 100 Kč, dostane místo běžných 500 MB rovnou 1000 MB. Bonus lze využít opakovaně, nevyčerpaná data se přesunují do dalšího měsíce. Kaktus je mimochodem nejspíš jediný operátor, který nevyčerpaná data převádí.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

  1. Myslím že problém Kaktusu je hlavně v té benevolentnosti. Oproti jiným virtuálům nabízí životnost kreditu jeden rok s obnovením za pouhých 50Kč. To vede k tomu že mají spoustu vlastně neaktivních uživatelů.
    Na druhou stranu sám toho zneužívám, používám jejich kartu jako druhé číslo pro určitou skupinu kontaktů, kde nemusím volat zpět a tak mám vlastně tel. číslo jen za 50korun ročně.

    • 50Kc na rok jsou cca naklady na provoz te SIM karty, takze na tobe nevydelaji ale ani neprodelaji. Na druhou stranu diky te benevolenci jim prichazi lidi, kteri jim daji vydelat a o to predpokladam jde.
      Take jsem u Kaktusu a diky tomu prevodu nevycerpanych dat vim jiste, ze dokud to budou mit, tak neodejdu jinam. Uz jsem k nim pretahl i dalsiho celan rodiny a predpokladam, ze casem pujdou i dalsi. 🙂