Kapka dusíku s ExtraHardware – pozvání

0

Chcete vidět redaktory ExtraHardware po dlouhé době veřejně při extrémním taktování? To byste rozhodně měli zavítat na poslední zastávku MSI Roadshow, která se bude konat ve středu 30.3. v areálu VUT v Brně. Uvidíte tam tedy Mirka Jahodu, Radka Bábíčka, také mou osobu a případně další kolegy dle jejich časových možností. Taktovat budeme procesory AMD i Intel, k dispozici budeme mít několik desítek litrů tekutého dusíku a také komponenty od společnosti MSI. Nejvíce litrů spotřebuje asi Phenom II X6 1100T od AMD, uvidíme čeho bude daný vzorek schopen. Nějaký ten litřík věnujeme asi platformě LGA 1156 a procesoru Intel Core i5-655K.

V diskuzi nám můžete napsat, jaký test by vás po přetaktování nejvíce zajímal. Jelikož nemáme nějaké konkrétní ambice mimo předvedení trošky show a oprášení si zkušeností s LN2 a pobavení sebe i kolemjdoucích, třeba se necháme inspirovat.


Na návštěvníky této události dále čeká přehlídka hordy notebooků, komponent, all-in-one počítačů a také nějaké ty soutěže. Když už jsem zmínil soutěž, každý, kdo se zařadí na Facebooku MSI Roadshow – Čekni to v Brně! mezi účastníky a na akci se objeví, je automaticky zařazen do slosování o hlavní cenu, kterou je základní deska MSI P67A-GD55. Mezi další ceny patří pět TV tunerů MSI Digivox Slim HD a mnoho dalšího, jako například trička, propisky, apod. Přijít se na nás či exponáty můžete podívat samozřejmě i bez mnohými nenáviděného Facebooku. Víme, že tuto sociální síť nemáte moc rádi, ale psát nám to znovu nemusíte – stačí ignorovat soutěž od MSI.

MSI Roadshow - Čekni to v Brně!

Galerie z několika předchozích zastávek najdete na Facebooku MSI zde: Zlín, Ostrava, Košice, Žilina, Praha, Bratislava.

Kdy: 30. března 2011, 10:00–16:00 (přednáška 14:00–15:00)
Kde: Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně (FEKT), Kolejní 4, Brno, učebna E110

Těšíme se na vás!

PS: Pro ty, kteří tuto akci promeškají, nachystáme menší reportáž.

Ohodnoťte tento článek!