Kasa.cz nabízí výrazné slevy nejen v rámci Black Friday!

Slovo sleva je doslova magické a především v listopadu bývá skloňováno asi nejčastěji. Není se čemu divit, jelikož přichází Vánoce. Vánoce jsou ostatně za rohem, a tak to pravé vánoční nákupní šílenství začíná.

0

Vědoma si je této skutečnosti většina prodejců. Vy jako zákazníci máte šanci vybrat si zboží za ty nejvýhodnější ceny. Typickým příkladem eshopu nabízejícího velké množství slev je Kasa.cz. I z toho důvodu se na tuto internetovou nákupní galerii soustředíme mnohem podrobněji. Jednak se podíváme na nabízený sortiment a jednak také na aktuální slevy.

Jeden z nejznámějších eshopů

Znáte eshop Kasa.cz? Že ne? Tak to vám jej představíme. Řeč je o internetovém obchodu, který se řadí mezi největší svého druhu u nás. Jeho majitelem je společnost HP Tronic sídlící ve Zlíně. Jedná se o rozvětvenou společnost mající své pobočky také na Slovensku anebo v Polsku. Mimo velmi pestré palety zboží nabízí Kasa.cz také nadstandardní služby typu komfortní dopravy HDS anebo výnos zboží do patra, případně odvoz již nespolehlivého starého spotřebiče. Jinak si lze zboží od Kasy vyzvednout i na takzvaných KasaPointech, případně ve výdejnách HDS či Uloženky.

Vyberte si z pestrého sortimentu

Jaký sortiment na Kase najdete? Prakticky vše, co se týká elektroniky. Vybírat si lze jak domácí spotřebiče, tak i elektroniku typu tabletů, počítačů, televizí a příslušenství. Jinak ale není problém najít v tomto eshopu také kosmetiku, drogerii anebo zahradní techniku, dětské zboží a spousty dalších věcí. Najdete v ní i spousty různých značek.

Tip na několik aktuálních slevových akcí

Rádi byste se konečně dozvěděli, jaké slevy se na nákup v tomto internetovém obchodě vztahují? Pak čtěte dál. Ta asi nejvyšší se vztahuje na Black Friday. Jedná se o slevy ve výši až 80 % na vybraný sortiment. Ušetřit se tímto způsobem dá opravdu hodně a některé zboží zakoupíte za minimální cenu. Výbornou volbou je kupříkladu kategorie mobilních telefonů, z nichž si lze vybrat některé modely velmi levně. Déle trvající slevou je ta, jež se vztahuje na dopravu zdarma. Nakoupíte-li v celkové ceně přesahující 2 990 korun, získáte nárok na přivezení vybraného sortimentu až k vám domů. Jinak aktuálně platí i slevové kupony. Nakoupíte-li nad 2 500 korun, získáte slevu 100 korun. Při objemu nákupu nad 5000 korun již sleva stoupne na 200 korun. Potřebujete nakoupit chovatelské potřeby? Pak využijte slevu ve výši až 70 % vztahující se právě na tento sortiment. Jinak samozřejmě najdete i cenová zvýhodnění týkající i některého jiného zboží.

Ohodnoťte tento článek!