Kdy Microsoft potěší uživatele Windows RT 8.1? Update 3 dorazí v září

0

Víme, že Microsoft nepřipraví plnohodnotného nástupce Windows RT. Tento systém se ukázal jako slepá vývojová větev, přičemž sloučením s Windows Phone vznikla mobilní edice Windows 10. Společnost však nadšence, kteří si stroj s procesorem architektury ARM pořídili, hodlá potěšit aspoň menší aktualizací. Protože Desítky byly dokončeny, hodí se zmínit, co bude s Windows RT.

 

Od ledna, kdy bylo zmíněno, že se dočkáme menší aktualizace, jsme se dozvěděli prakticky jen dvě věci, a to ještě prostřednictvím tweetu. Za prvé víme, že se systému bude říkat prostě Windows RT 8.1 Update 3. Naváže tak na loňskou srpnovoujarní aktualizaci, která systém povýšila na Windows RT 8.1 Update a Windows RT 8.1 Update 2.

Obě byly ovšem dostupné i pro Windows 8.1 .To mne vede k zamyšlení, že ať už Microsoft chystá jakékoli novinky, nechá je pouze pro Windows RT, nebo potěší i uživatele Windows 8.1, kteří z různých důvodů na Windows 10 nepřijdou? Spíše nikoli, každopádně teprve uvidíme. Aspoň také víme, kdy máme aktualizaci vyhlížet. Dostupná bude někdy během září.

Zdroj: ‏@GabeAul via Neowin

Kdy Microsoft potěší uživatele Windows RT 8.1? Update 3 dorazí v září

Ohodnoťte tento článek!