Kdyby Apple udělal elektrický rozbočovač, vypadal by takhle [CeBIT]

0

Korejská společnost Kee Utility dosud vyráběla stylové doplňky pro iPhone nebo třeba elektronický pohlcovač zápachu do bot. Na veletrh CeBIT přivezla další designovou exhibici – elektrický rozbočovač Powerdrobe. Ten má vyřešit kabelovou pavučinu na podlaze tím, že ji přesune na stůl. 🙂

 

Powerdrobe vypadá jako počítač umístěný pod monitorem, provedení trochu připomíná starší iMac. Kovová škatule v sobě obsahuje šest zásuvek schovaných vzadu a jednu na levném boku. Na tom pravém jsou dvě USB zdířky pro nabíjení mobilů, tabletů apod. Veškeré zásuvky mají vepředu páčkové vypínače, ale jejich funkci (přesněji schéma zapojení)) si bohužel musíte zapamatovat. 

Vzadu je dost místa, abyste mohli přebytečný kabel namotat dovnitř. Boční zásuvka zase bude obsahovat jiný regionální standard. Pokud si koupíte evropský model, na boku bude americká zásuvka, nebo naopak. Kee Utility začne Powerdrobe prodávat od dubna za 40 dolarů (verze se čtyřmi zásuvkami). Verze s šesti zásuvkami přijde později a bude dražší. Rozbočovat bude dostupný v několika barevných variantách: černá, stříbrná červená a modrá.

Zdroj: Engadget

Ohodnoťte tento článek!