Ke stažení: Chrome vylepší Internet Explorer

0

Google Chrome Frame je název nového doplňku pro webový prohlížeč od Internet Explorer. Ačkoli jej stále ke své spokojenosti využívá řada lidí, rychlost a podpora nejnovějších technologií určitě nejsou oblastmi, kde by zářil na prvních příčkách.

Právě díky tomuto doplňku by se to však mělo změnit. V podstatě přenese rychlé vykreslovací jádro WebKit a JavaScriptový engine V8 z Chrome do webového prohlížeče od Microsoftu. Tím Internet Explorer 6 a výše získá nejen větší rychlost, ale i podporu novinek, jako třeba HTML5.

Tyto „vymoženosti“ umožní snadnější a rychlejší využití moderních webových aplikací, z nichž některé by v samotném IE ani nefungovaly. Kupříkladu bez Google Frame IE naprosto selhává v Acid3EN testu, kdežto s Google Frame jej splní na výbornou. Nový doplněk stahujte zde.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Sice do toho moc nevidím, ale MS v tomto asi má pravdu. Chrome jsem zkoušel a už jen fakt, že se aktualizuje, aniž by dal vědět ve mě důvěru nebudí. Kdo ví, co všechno posílá někam ven a co se vůbec při jeho používání děje.

  2. Celý je to jen marketing – google chce přetáhmout uživatele IE, což se MS samozřejmě nelíbí. Ovšem kdyby z IE udělali konečně pořádnej prohlížeč a dali tam jako jádro webkit místo pos*anýho tridentu, ušetřilo by to mnoha lidem spoustu práce a Mrkwosoftu a Interet Exploderu hodně kritiky.