Ke stažení Microsoft Money Plus Sunset: o peníze se postará

0

Prodej nástroje Microsoft Money Plus pro správu financí byl asi před rokem zrušen a zdálo se, že s ním Microsoft v současnosti příliš nepočítá.

Společnost ovšem nyní uvolnila novou verzi Microsoft Money Plus Sunset, která, na rozdíl od předchozích vydání, nevyžaduje aktivaci a není tedy třeba ji žádným způsobem u Microsoftu registrovat. Proto ovšem ale neobsahuje ani žádné online služby, jako synchronizaci s MSN Money, placení účtů nebo i nápovědu – ta je nyní lokální.

Nová verze rovněž nenabídne uživatelskou podporu, a tak je potřeba se v případě problémů uchýlit na různá fóra a komunity. Nástroj samozřejmě umí převést formát souboru z předchozích verzí do nového. Ke stažení jsou edice Money Plus Sunset Deluxe a Money Plus Sunset Home and Business.

Zdroj: Microsoft Support

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mam mensi problem s Windows Media Center a nevim jak jej vyresit uz sem vyzkousel snad vse. V ovladani hlasitosti se mi ukaze ze Windows Media Center viz. obr. [http://img171.imageshack.us/f/wmcc.png/] ze prehrava a porad slysim nejake radia atd. je to dost frustrujici a nevim jak se toho mam zbavit. Pokud nekdo vite jak na to…?