Poslední trailer před vydáním? Mrkněte na Kingdom Come: Deliverance v různých dabinzích

8
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Do vydání Kingdom Come: Deliverance zbývá jen 11 dní. Tvůrci z Warhorse Studios ukázali možná poslední video, než hra zamíří na PC, PS4 a Xbox One. Příběhový trailer prozrazuje, za koho budete hrát, jaká je motivace syna místního kováře k tomu, aby se postavil Zikmundově vojsku.

Jak už jsme dopředu avizovali, Kingdom Come: Deliverance se musí obejít bez českého dabingu, vyjde pouze s českých titulky. Zvuk bude dostupný v anglickém, německém a francouzském znění. Na videích níže si můžete poslechnout, který dabing je nejlepší. A ano, ten, který v úvodu říká, že „tahle země je pořádně ve sračkách“, je vymodelován podle Dana Vávry.

Hra vyjde 13. února 2018. Na Steamu se bude prodávat za 50 eur, v PS a Xbox Storu bude za 60 eur. Doporučená cena krabicové verze je 1299 Kč pro PC verzi a 1649 Kč pro konzole. Sběratelská edice s artbookem, plakátem, cínovou figurkou, mosaznou mincí a šesti kostkami bude za 2599 Kč (PC) a 2799 Kč (konzole). Už mimochodem víme, jak se novinka bude hrát a kolik vám zabere času.

Poslední trailer před vydáním? Mrkněte na Kingdom Come: Deliverance v různých dabinzích
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas

8 KOMENTÁŘE

    • Komu vadí že tam nejsou černoši tak ať si tu hru nekupujou. Je někde napsané že to musí hrát? Nutí je někdo?

      Českej dabing neměla ani první mafia hned při vydání, až později přišel českej dabing, tak co máš zas za problém? Určitě to zezačátku bude mít ještě milion bugů a za půl roku to bude odladěná hra a budou datadisky a určitě bude i dabing. Nechápu proč takto nepomlouváš jiné hry? Třeba Crysis, nebo call of duty