Kingston DataTraveler Elite 3.0: rychlých 64 GB do kapsy

0

Společnost Kingston je známá výrobou všemožných flash disků a vlastně všeho, co obsahuje paměťové buňky. V těchto dnech došlo k představení nového produktu – flash disk Kingston DataTraveler Elite 3.0 má být ideálním kandidátem pro ty, kteří chtějí data přenášet rychle, ale zároveň nechtějí utrácet zbytečně velké sumy.

 

Disk samozřejmě podporuje nejnovější standard USB 3.0, ale zároveň slibuje i zpětnou kompatibilitu s USB 2.0 (funkčních počítačů bez nového rozhraní přeci jen pár po světě ještě bude). Díky tomu slibuje rychlosti přenosu až 70 MB/s (čtení) a 30 MB/s (zápis). Při spojení pomocí USB 2.0 je flash disk limitován pouze výkonem řadiče.

Kingston Data Traveler Elite 3.0 Kingston bude tuto modelovou řadu prodávat ve třech různých kapacitách – 16, 32 a 64GB, dokonce k jednotlivým modelům dodal i doporučené ceny (kterých se prodejci alespoň ze začátku snaží držet). Od nejmenšího k největšímu to bude přibližně 500 Kč, 1 100 Kč a 2150 Kč.

Pokud se vám zdá cena stále příliš vysoká, nezapomeňte do ní započítat ještě pětiletou záruku, kterou výrobce těchto flash disků drží. Zřejmě svým produktům věří.

Zdroj: TBreak

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. mi to prijde jako stjna blbost co udelali tenkrat u windows vista, kde zas jen verzi ultimate daly ten jejich specialni balicek nebo spis dostupnost par doplnku navic oproti ostatnim verzim vist. ale velmi brzo zjistily ze to byla hovadina a tak to v dalsi verzi winu (7) zas zrusily. a tohle mi prijde uplne stejna blbost, ubrat podporu prehravani dvd a med.centr je hloupost. velmi uzivatelu pouziva vestaveni med.cental pro dvbtunery a hromada lidi si jeste dneska prehrava dvdcka. ani ty bluray se jeste moc nerozsirily ze by alespon vytlacovaly dvd a oni uz rusej podporu:D to musel vymyslet vazne chytracek. a urcite to s velkou pompou vratej do dalsich windowsu napriklad do windows 9 a jeste se budou vytahovat ze to tam davaj zdarma pro vsechny:D

  2. Toto ma len utvrdzuje v tom, že Windows 7 tu bude s nami ešte veľmi dlho a jeho dôstojným nástupcom Windows 8 určite nebude. Nepochopiteľné vnucovanie nového UI Metro pre desktop a k tomu vynechanie podpory prehrávania DVD filmov. Myslím, že nepoviem sprostosť ak som toho názoru, že DVD sa stalo najrozšírenejším formátom pre distribúciu filmov a v dnešnej dobe by malo byť samozrejmosťou, aby ho integrovaný multimediálny prehrávač v OS vedel prehrať. Pre tento účel plne dostačuje posledný WMP12. MS asi nemá ambíciu konkurovať iným prehrávačom. Príde mi to ako Windows XP, kde WMP bol použiteľný maximálne na prehrávanie hudobných CD a mp3. Ozaj,… a podporu prhrávania Audio CD nevyjmú tiež? Veď v dnešnej dobe…