Kingston uvedl paměti HyperX Fury, které nahradí oblíbenou sérii HyperX blu

0

Série pamětí HyperX blu byla zaměřena především na ty, kteří měli zájem o co nejlepší poměr cena/výkon. V tomto duchu by podle tiskové zprávy měla pokračovat také série Fury. Paměti Fury cílí hlavně na méně náročné hráče a částečně také na ty, kteří hledají cenově dostupné moduly pro přetaktování.

Paměti HyperX Fury jsou vybaveny chladičem s mírně agresivnějším designem než předchozí série blu a budou k dostání ve čtyřech barevných provedeních (bílá, černá, červená, modrá). Paměti budou dostupné v modulech o kapacitě 4 a 8 GB, nebo v setech s kapacitou 8 GB (2× 4 GB) a 16 GB (2× 8 GB). Co se frekvencí týče, moduly budou k dostání s taktem 1333 a časováním CL9, nebo s frekvencí 1600 či 1866 MHz a časováním C10. Pracovní napětí všech modelů je nastaveno na standardních 1,5 V.

Určitě bychom neměli opomenout funkci Plug-and-Play, která paměti po osazení do základní desky nastaví na nejvyšší podporovanou frekvenci i nejlepší časování. Sérii HyperX Fury ještě v blízké době doplní SSD.

 

Paměti jsou již dostupné v tuzemských obchodech. Jejich cena se pohybuje od 850 Kč za 4 GB modul s taktem 1333 MHz až po 3350 Kč, za něž pořídíte 16 GB (2× 8 GB) set s taktem 1866 MHz. Cena modelů se stejnou kapacitou ale vyšší frekvencí se od těch levnějších liší minimálně či vůbec. Kingston poskytuje na všechny paměti z řady HyperX Fury doživotní záruku.

Zdroj: TZ Kingston

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář