Kinohled.cz je chytrý přehled filmů, které se hrají poblíž

0

Komunitní vývojářský portál Devel.cz pod patronací Michala Illicha spustil nový web Kinohled.cz. Funguje jako přehled právě promítaných filmů v (multi)kinech ve zhruba 80 městech České republiky. Na rozdíl od jiných přehledů má prý výhodu v tom, že nemusíte prohlédávat několik programů kin, ale Kinohled vypíše všechny snímky, které se hrají v daném městě. Ve kterém kině konkrétně, to je až sekundární informace.

Kinohled
Kinohled

Kinohled u filmů zobrazuje také průměrné hodnocení z ČSFD, IMDB a Informuji.cz, v budoucnu mají přibýt také recenze Franty Fuky z FFFilmu. U snímků nechybí ani odkazy na trailery z YouTube. Program kin funguje na pět dní dopředu.

 

Web na první pohled vypadá opravdu hezky a přehledně. Díky responzivnímu designu navíc dobře funguje i na mobilech. Databáze kin ale není úplná. Nekontroloval jsem samozřejmě všechna města, ale například v Ostravě chybí multikino Cinema City.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. O Intel bych se opravdu nebál. Má dostatečné zdroje (jak vědomostní, tak finanční) na to, aby byl dominantní i v mobilní sféře.
    Není to firma která sází vše na jednu kartu a nebude divoce přesouvat zdroje ze segmentu výkoných stanic a serverů do segmentu mobilních procesorů, protože je to teď zrovna móda.
    Myslím, že bude na Atomu stále pracovat a přicházet se stále vylepšovanou architekturou , až ukáže všem ARM procesorům záda… Jen to prostě nebude hned příští kvartál…