Klávesnice Word Flow se ohne, aby se vám pohodlněji psalo jednou rukou [video]

0

Včera jsme vám mohli zprostředkovat pár obrázků klávesnice Word Flow, kterou Microsoft kuchtí pro iOS. Dnes se můžete podívat na video předvádějící klávesnici v akci. Proč byste mu měli věnovat pozornost? Definitivně se nám potvrdilo, jak bude vypadat režim pro snadné psaní jednou rukou. A bude věru zajímavý, v podstatě dojde k ohnutí klávesnice, takže se z ní stane prakticky půlkruh.

 

Princip psaní se v tomto režimu nemění, pouze bude snadné klouzat po klávesách prstem ruky, ve které budete iPhone držet. Nápady nejsou rozpracovány a zrealizovány přes noc. O tom svědčí také případ Word Flow, neboť tato klávesnice nápadně připomíná koncept, který jsme viděli v roce 2012. Tehdy Microsoft experimentoval se zakřivenou klávesnicí pro Windows Phone.

Až na to, že se jí majitelé a majitelky smartphonů s Windows Phone nikdy nedočkali, jako první přijdou na řadu až letos iPhony. Opět nezbývá, než se pousmát se nad jistou ironií situace. Druhý v pořadí bude Android, jestli ale dojde také na mobilní Windows, to je ve hvězdách. Uvedenému režimu ohnutí či zakřivení se říká Arc mode. Jak se vám zamlouvá?

Zdroj: MSPoweruser

Klávesnice Word Flow se ohne, aby se vám pohodlněji psalo jednou rukou

Ohodnoťte tento článek!