Kobe představuje digitální obraz i-Frame

0

Praha, 30. 11. 2012

Společnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT, představuje internetový fotoobraz i-Frame jako součást moderní designové domácnosti, prostředek pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu.

Footoobraz i-Frame je elegantní digitální obraz v provedení s klasickým dřevěným rámem, paspartou a vysoce kvalitním IPS Full HD panelem pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Uživatel si tak může zobrazit libovolný obsah – od obrazů starých mistrů až po rodinná videa. Vnější rozměry obrazu jsou 70 × 50 × 3 cm, obraz lze provozovat jak v horizontální, tak i ve vertikální orientaci. Prezentační plocha má úhlopříčku 23“ a rozlišení 1920 × 1080. Pro minimalizaci odrazů je použito antireflexní sklo. Dodává se v několika barevných kombinacích rámu a pasparty. Kromě verze Home s displejem se dodává i samotný přehrávací modul Sign.

iFrame iFrame iFrame HomeiFrame Sign

Zdroj zobrazovaných informací lze flexibilně vybírat dle potřeby. Prezentovat lze z interní USB, nebo microSD paměti a díky Wi-Fi připojení lze pracovat i se soubory z lokálního serveru (SMB nebo UPnP), vzdáleného serveru (remote SMB) nebo z internetu. Na lokální síť lze přistoupit přes VPN, efektivní je např. využití s NAS servery (Synology…). Při přehrávání z internetu lze využít populární službu Flickr, nebo přímo zobrazovat definovanou HTML stránku (i-Frame podporuje i HTML5).

Prezentace je možné jednoduše a odkudkoliv spravovat. Při provozu i-Frame pravidelně kontroluje zdrojové soubory a provádí automatickou aktualizaci probíhající prezentace. Volitelně lze zapnout i zobrazení plovoucí textu pod základním motivem, nebo umístění statického vertikálního banneru na okraji.

Footoobraz i-Frame je určen pro náročné domácí uživatele (designové domácnosti) nebo pro domácnosti rodičů, kdy jim mohou jejich děti snadno na i-Frame dálkově posílat např. obrázky z dovolené. Další využití najde v netradičních prezentacích, kde zaujme svým elegantním provedením a umožní efektivní zobrazení. Je tak přínosný pro ateliery, výstavy a galerie. V komerční sféře zajistí stylové prezentace ve firemních prostorách – pro developery, prodejce a půjčovny aut, čekárny privátních ordinací, nebo může sloužit jako vnitrofiremní informační nástěnka pro prezentace vlastních akcí, fotografií zaměstnanců atd.

Na rozdíl od často využívaných přehrávačů a televizních přístrojů nabídne i-Frame automatizované kvalitní zobrazení fotografií, videa a www stránek z libovolného síťového prostředku, vše se snadnou aktualizací. Díky absenci tuneru není třeba měsíční úhrada TV poplatků.

Zejména firemní zákazníci ocení robustní funkcionalitu, kdy i-Frame stačí jen zapnout / vypnout a prezentace se díky autostartu okamžitě spustí a dále možnost sledování průběhu nebo historie prezentace na internetovém portálu. Automatický start prezentace lze zvolit z libovolného zdroje vč. HTML, umožňuje jakoukoliv kombinaci podporovaných souborů a přehrávání i celé vnořené struktury adresářů v jednom výběru.

Produkt nabízí naprosto tichý provoz bez ventilátoru a široké spektrum zobrazovaných formátů fotografií (JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF) s možností hudby na pozadí (MP3) a videa do kvality Full HD 1920 × 1080 (MPEG4, MKV, AVI, TS) vč. přímé podpory formátu MOV (iPhone/iPad) a MP4 (Android).

Produkt i-Frame je dostupný ve dvou variantách:

  • i-Frame Home – fotoobraz
  • i-Frame Sign – pouze modul s HDMI výstupem, typicky určený pro digitální reklamu.

Verze Sign je funkčně zcela shodná s verzí Home, navíc má ještě možnost připojení přes Ethernet kabel, otvory VESA standardu (75/100mm), externí IrDA čidlo. Pro velké TV přístroje je dostupná VESA redukce 200/400mm.
Footoobraz i-Frame je výsledkem dvouletého vývoje firmy Kobe. Díky plné kontrole nad programovým vybavením lze produkt při velkých projektech upravit dle přání uživatelů. Modul má jednoduchou softwarovou aktualizaci pomocí internetu a uživatelé tak budou profitovat i z budoucího vývoje.

Produkty jsou dostupné přes společnost Kobe a přes specializované distributory a prodejce.
Prémiovým partnerem s prezentací produktu pro zákazníky je Centrum FotoŠkoda.

Webové stránky produktu: http://www.i-frame.net
Produktový leták: http://www.i-frame.net/uploads/images/iframe-cz.pdf

Doporučené prodejní ceny:
i-Frame Home: 9.158 Kč bez DPH (10.990 Kč s DPH)
i-Frame Sign: 3.475 Kč bez DPH (4.170 Kč s DPH)

Ohodnoťte tento článek!