Kobe připravuje novou větší verzi fotoobrazu i-Frame

0

Společnost Kobe vyrábí fotoobraz i-Frame již delší dobu. Jde o 23″ IPS panel v dřevěném rámu s paspartou, ve kterém je integrována krabička s Androidem a vlastní nadstavbou. Je určen převážně pro prezentace do firem, autosalónů, restaurací apod.


 

Tip: i-Frame Home: dřevěný internetový IPS fotoobraz (recenze)

Na letošní konferenci představila novou verzi s vylepšenými funkcemi. Stále jde o krabičku s Androidem nazvanou i-Frame Sign, nicméně k vidění byla mnohem větší úhlopříčka. Na první pohled jsem si 42″ panel od Panasonicu v pěkném dřevěném rámu opravdu spletl se skutečným obrazem a až bližší pohled odhalil pravdu.


 

Rozlišení je stále Full HD, jemnější rozlišení by znamenalo znatelné navýšení ceny a Android, který i-Frame ovládá, by stejně neuměl vyšší rozlišení poskytnout. Předváděný obraz s průmyslovým IPS panelem má na tloušťku již znatelných 10 cm, nicméně zepředu to nejde poznat.

Je překryt muzejním sklem s maximálním prostupem světla a minimálními odlesky. Cena nebyla prozrazena, jelikož ji výrobce ani nestanovil. Od původní verze, která měla ještě nějaké mouchy, je však již o kus dál a cílovka jsou mj. arabští šejkové, kteří prý mají o takovéto zboží zájem.

  

 

 

Kobe připravuje novou větší verzi fotoobrazu i-Frame

Ohodnoťte tento článek!