Konečně vyšlo Voyo.cz pro Windows Phone. Předplatné je navíc ve vánoční akci

0

CET 21 po dlouhých měsících uvedlo mobilní přehrávač pro platformu Windows Phone 8 (stahujte odsud). Oproti verzím pro Android nebo iOS se prakticky neliší, má tytéž funkce, jen jsou zabaleny do designu, jež lépe odpovídá dlaždicovému Metru.

 

Nadále platí, že bez předplatného nemá smysl aplikaci vůbec stahovat. Jakmile ale zaplatíte měsíční paušál, dostanete přístup ke stovkám filmů, desítkám seriálů a jiných pořadů nebo živému vysílání celkem šesti kanálů. Spolehnout se však můžete jen na Novu Sport a Voyo Cinema. U ostatních vás téměř vždy bude čekat hláška, že tento pořad nelze přes internet vysílat.

Aby Voyo.cz nalákalo další uživatele, dočasně zlevnilo předplatné ze 189 na 159 Kč. Pokud si jej zaplatíte od 1. listopadu do 31. prosince a budete jej platit pravidelně, cena vám zůstane napořád. Jakmile jednou přerušíte, vrátí se na hodnotu 189 Kč. Voyo navíc „resetovalo“ předchozí zkušební doby, takže pokud jste už někdy bezplatně testovali týdenní předplatné, budete stejnou nabídku moci využít znovu.

Ohodnoťte tento článek!