Konferenční stolek s počítačem a 42″ dotykovým displejem

0

GestureTek vydal 42″ GestTable – stůl s integrovaným počítačem a multidotykovým LCD panelem. Displej má rozlišení 1920 × 1080 px, obsahuje několik senzorů pro snímání pohybu a doteku. Ale nejedná se o běžný panel s odporovou nebo kapacitní technologií, pohyby zaznamenávají vysokorychlostní infrakamery. GestTable tak může být chráněn tvrzeným sklem, aby něco vydržel.

GestTable: centrum obýváku, zdroj: Hot Hardware

Bude se prodávat v kompletu i s nohami, nebo jen samotný vrchní díl pro instalaci do vlastního nábytku. Hardwarové parametry nejso známy, ale systém pohání Windows 7 HID (Human Interface Device), který lze doplnit několika toolkity pro pokročilé dotykové ovládání. Mj. také Microsoft Surface, který možná znáte z článku ma ExtraWindows.

Cenu ani dostupnost GestureTek neuvádí.

Zdroj: Hot Hardware

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. …snad „bude lepsie“, nie? Cim castejsie bude spadnuty, tym viac budu nim postihnuti jedinci prinuteni robit nieco uzitocne (teda cokolvek ine ako tweetovanie, facebookovanie a pod.). A nakoniec aspon niektori zistia, ze existuje aj zmysluplnejsia cinnost, ako sledovat, ktory z mojich „priatelov“ bol prave na WC a podobne.