Koronavirus se šíří po YouTube. Tohle je 30 nejlepších předělávek a songů z karantény

Někdo chodí do práce i za současné situace, někdo pracuje doma, ale pak jsou i tací, kteří doma nemají do čeho píchnout. Třeba muzikanti. A tak není divu, že v jejich domácích podmínkách vznikl nespočet písní a parodií na známé melodie s koronavirovou tématikou.

0
YouTube koronavirus songs autor Chris Mann
„Hello from quarantine“
-
Zdroj: Chris Mann

YouTube je jimi takřka zaplavený, a tak si v domácí karanténě můžete užít i hodiny hudby o docházejícím toaletním papíru, domácí nudě, zplošťování křivky nebo chození v teplákách. Za těch několik týdnů karantény se YouTube zaplnil videoklipy a předělávkami známých písní.

Bohemian Rhapsody vystřídalo Coronian Rhapsody, Neil Diamond přetextoval svou Sweet Caroline dokonce sám. Vtipné předělávky tvoří nejen nyní nepříliš zaměstnaní zpěváci a kapely, ale také jen hudebně nadaní lidé a celé rodiny.

Prošli jsme YouTube, abyste vy už nemuseli. Vybrali jsme 30 těch nejlepších, většinou známých hitů, ale do výběru se dostala se svou předělávkou i česká operní pěvkyně. Na konci (případně i pod každým videem) můžete hlasovat v anketě o tom, které songy se vám líbily.

P.S. Každý večer hraje živě ze svého bytu náš bývalý kolega Janek Čarek k tanci i poslechu swing. Sledovat jej můžete na Facebooku SwingHouse.

Předchozí
Následující

Coronavirus Rhapsody (Queen: Bohemian Rhapsody)

Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. Autoři předělávky: Adrian Grimes a Dana Jay Bein.

Který „koronasong“ se vám nejvíce líbí? (lze zvolit více možností)

Předchozí
Následující