Internetová televize Kuki přináší nový tarif. Doposud Kuki nabízela dva jednoduché tarify nazvané jako „menší“ za 200 Kč a „větší“ za 400 Kč, které obsahují 30 a 60 kanálů. Vždy polovinu z nich si může uživatel vybrat sám z předem známé nabídky a polovina je pevně daná. Za Kuki stojí brněnský poskytovatel internetu Netbox, respektive společnost AIM/Planet A.

Nový tarif se jmenuje Kuki start. Stojí 100 Kč měsíčně a jde tak o čtvrtou nejlevnější nabídku internetové televize na českém trhu. Kuki start nabízí 42 kanálů, více než polovinu v HD. Kompletní nabídku tarifu Kuki start najdete v naší srovnávací tabulce IPTV.

kuki-start-nabidka

Nabídka kanálů také zahrnuje pouze stanice, které jsou běžně dostupné i přes terestrické vysílání (i když některé jen v SD) a placené kanály v ní nenajdete. Kuki start je tak tarif spíše pro vyzkoušení internetové televize a funkcí typických pro IPTV. I ty jsou ale více omezené, třeba zpětné zhlédnutí je zde v délce pouze jednoho dne. Standardně bývá několik dní, týden (jako u jiných tarifů Kuki) až měsíc.

Nelze také televizi sledovat na více zařízeních současně (jen za poplatek 89 Kč), ale pouze na velké televizi přes aplikaci Smart TV či set-top-box. Neumí nahrávat, takže žádný pořad neuvidíte déle než o den později. Nicméně je zajímavé, že nabízí více TV stanic, než tarif Kuki menší.

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

Kuki přináší nový tarif internetové televize. Jen za stovku, ale plný omezení
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 8 hlasů