Kvalitní podložka pro notebook od Cooler Masteru

0

Společnost Cooler Master zná většina zákazníků především jako producenta počítačových skříní, v poslední době se však snaží angažovat i v oblastech zcela odlišných – své nejnovější dílo uvedl pod svou vlastní značkou Choiix. Dnes představený výrobek Choiix Comforter Lapdesk slouží jako podložka pro uživatele, kterým připadá nepohodlné užívat svůj mobilní stroj jen tak položený do klína.

Začněme nejdříve rozměry celého zázraku: ty činí 458 × 341 × 62 mm, podložka tedy pojme zařízení o úhlopříčce displeje 9-17″. Elegantního vzezření bylo dosaženo užitím líbivých křivek, „U-rampa“ by měla sloužit k lepšímu chlazení notebooku. Gumové prvky zabrání nechtěnému sklouzávání a čalouněná strana dopřeje maximální pohodlí i vašim stehnům. Dostupné barevné provedení sestává z barev černé a bílé.

Takovýto počin není žádnou horkou novinkou, zmiňme např. dávněji uvedený Logitech Comfort Lapdesk, jenž je ve většině parametrů de facto shodným řešením. Novinka by však měla být podstatně levnější, na pultech obchodů ji lze sehnat za příjemných ‚Ǩ20 (v přepočtu 500 Kč), zatímco konkurent od Logitechu vás vyjde ještě o 200 Kč dráž.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!