LaCie XtremeKey: jistota nadevše (video)

0

Odolných USB klíčenek je na trhu poměrně dost. Jejich těla jsou stavěna tak, že bez problémů snášejí nástrahy běžného používání. Pád na zem, nějaké to vlhko, pevnost v ohybu. Ale možná že jste agent a potřebujete svá cenná data skutečně ochránit. Nebo jen chcete mít prostě jistotu.

Přesně pro vás je určena novinka od společnosti LaCia, která je známá nejen svými monitory a pevnými disky, ale i výrobou zajímavého příslušenství. LaCia XtremeKey odolá teplotám od -50 do 200 stupňů Celsia, tlaku 10 tun a její utěsnění ochrání vnitřnosti až do hloubky 100 metrů.

XtremeKey je v podstatě silnostěnná trubka (2 mm) se šroubovacím uzávěrem. LaCIe bude svůj XtremeKey dodávat v kapacitách od 8 GB do 64 GB. Dostupné by měli být od srpna tohoto roku v cenách startujících na 1100 Kč, což není zrovna málo za 8GB úložiště. V tomto případě ale velmi dobře ochráněné.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. vypadá pěkně…
    Zajímalo by mě jak takové zařizení topí? Protože taková placička do postele nebo křesla na net a filmy by byla dobrá, ale pokud to bude při používáni hřát jak noťas tak by se mi to nelíbilo.

    Počkam si na nějaké recenze. Doufam že i tady něco bude…