Lady Gaga natočila reklamu pro Google Chrome (video)

0

Lady Gaga není zvláštní jen svým vzhledem a aférami, ale také tím, že dokáže bodovat v tradičních médiích i těch nových. Televizními a rádiovými hitparádami otřásla už několika písněmi, ale zároveň má nejúspěšnější kanál na YouTube, nejvíce followerů na Twitteru a na Facebooku čtvrtou stránku s nejvíce fanoušky (před ní je z osobností pouze Eminem).

V online světě těžko najdete silnější značku než je Lady Gaga. Toho teď využil i Google k propagaci svého prohlížeče. Pokud si pamatujete předchozí citlivé reklamy, které vlastně Chrome ani moc nepropagují, nejinak je tomu u novinky.

Lady Gaga před časem vyzvala fanoušky, aby na YouTube přezpívali její nový hit Edge of Glory; z vlastního vystoupení a amatérských klipů pak režisér udělal video, které více než Chrome vyzdvihuje YouTube a Twitter (někdo si všimne i MacBooku). Ale to je zřejmě účel Googlu a jeho hesla „nic než web“.

Celý snímek vznikl dost narychlo. Podle informací z YouTube se výstupy zpěvačky točily 8. května, den nato už byla písnička v jejím kanálu, hned potom začali šílet fanoušci svými klipy a střihač dokončil práci 18. května, kdy bylo video odvysíláno v posledním díle Saturday Night Live.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. “ případně využijte updatu přímo v programu (nabídka Nápověda | Vyhledat aktualizace). “
    Spíš toto by měli opravit, co se alespoň mě týče, tak mi nefungují jejich automatické aktualizace v programu, vždy mi to napíše že byla aktualizace chybně stažená nebo něco v tom smyslu a odkazuje mě to na jejich stránku…..

  2. Můj Skype se aktualizovat z menu nechce:-/ prý je 5.3.0.111 aktuální…
    Jinak mám anglický Skype, bez Facebooku a český a je tam hnusné Facebbok okno a nejde vypnout, nevíte, čím to je, případně, jak se jej zbavit?