Legendární Dungeon Keeper bude ještě letos pro Android a iPhone

0

Dungeon Keeper se na počítačích objevil v roce 1997 a stal se jednou z nejlepších her své doby. Hlavně kvůli konceptu – tentokrát jste zlým pánem dungeonu vy a ovládáte mostra, která musí zabít chrabré rytíře. Základem je srdce dungeonu, kolem kterého stavíte kobky… tedy ne vy, ale vaši otroci, impové.

Když pracují pomalu, profackujete je. Do připravených ubikací nalákáte monstra, která se již chovají samostatněji. Přijdou jen když jim postavíte kurník (jí výhradně slepice), posilovnu a místnost pro wizardy. Prostě idylka …


 

Electronic Arts nyní oznámil vývoj Dungeon Keeperu pro Android a iOS. Původní hru měl na svědomí Peter Molyneux a studio Bullfrog, EA byl potom vydavatelem hry. Na novince spolupracuje EA se studiem Mythic. Nový Dungeon Keeper má být krásnější a samozřejmě uzpůsobený dotykovému ovládání. Hra bude zdarma a vydělávat se bude na nakupování uvnitř hry (in-app). Vydání je plánováno na zimu 2013.


 

 

 

Tiskové oznámení EA:

Welcome Back, Keeper!  EA Announces Dungeon Keeper For Mobile Devices

Twisted New Take on Cult Classic Strategy Game Coming To iPhone, iPad, iPod touch and Android Devices This Winter

Horny’s Back and better than ever in Dungeon Keeper on mobile! Today, EA and Mythic studio announced a mobile reboot of the 1990s hit with the unveiling of Dungeon Keeper on site at EA’s Gamescom Business Lounge.  Coming to iPhone, iPad, iPod touch and Android devices this winter, Dungeon Keeperprovides an addictive mix of strategic building and tower defense; it’s a ground-breaking mobile experience that’s diabolically fun to its core.

As the hands-on overlord of your very own subterranean lair, design a devilish dungeon with expertly laid tunnels and traps, unearth treasures, and collect and command minions in a battle to dominate the ever-expanding underworld.  Invade other players’ dungeons and unleash the powers of the Hand of Evil™. Your opponents will tremble in fear at the sight of your army and the force of your spells as you lay waste to their defenses and destroy their dungeons!

Filled with engaging graphics, explosive PvP and PvE gameplay, and wicked wit, Dungeon Keeper proves once again that it’s good to be bad.

 

Ohodnoťte tento článek!