Lenovo C325: all-in-one s duší od AMD

0

Čínské Lenovo je dobře známé jako kvalitní výrobce rozličných počítačových sestav, v současnosti hlavně ve sféře notebooků a tabletů. Společnost se rozhodla zúročit své zkušenosti s výrobou mobilních udělátek a vytvořila také all-in-one PC, které je jako jedno z mála vybaveno hardwarem firmy AMD (platforma Brazos). Jedna z výhod je již nyní jasná, IGP bude jistě lepší, než jaké nabízí konkurent v podobě Intelu.

Rozměry celku jsou 591 × 310 × 520 mm, displej je bohužel pouze 20” a půjde tak o poměrně malé zařízení. Jako procesor (či možná lépe APU) poslouží dvoujádrový model E-450 (1,65 GHz), těšit se můžete na IGP v podobě Radeonu HD 6320. Maximální množství operační paměti typu DDR3 je omezeno 8 GB, pevný disk může být až 1TB.

Z dalších specifikací zmiňme zabudovanou DVD mechaniku, gigabitový ethernet, Wi-Fi modul, diskrétní 0,3Mpx webkameru a třeba také 3W reproduktory. Nemůže chybět ani podpora nejmodernějšího USB 3.0. Očekávaná cena za novinku je $699 (asi 12 500 Kč), na pultech obchodů by se měla objevit v průběhu listopadu/novembra tohoto roku.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!