Lenovo IdeaCentre B310: výkonný all-in-one počítač pro každého

0

Lenovo IdeaCentre B310 nahrazuje rozměrné počítačové skříně s monitorem a změtí kabelů. I při kompaktním designu nabízí vysoký výkon, který umožňuje celou řadu využití, jako je přehrávání filmů, poslech hudby, hraní her či práce s internetem.

.

Vybrat si můžete z několika desktopových procesorů z řad Intel Core i3, i5 a i7, osadit lze až 4 GB paměti a disk s kapacitou do 1 TB. O něco horší je to s herním výkonem – vrcholem nabídky je Radeon HD 5450. Displej s uhlopříčkou 21,5 palce má plné HD rozlišení (poměr stran 16:9). Všechny modely B310 jsou vybavené panelem NaturalTouch se sadou softwaru Lenovo IdeaTouch, ve které je několik interaktivních dotykových aplikací.

Počítač o rozměrech 526 × 407 × 111 mm váží 7,2 kg. Ve výbavě je integrovaný vysokorychlostní Wi-Fi adaptér s podporou 802.11 b/g/n a volitelně TV tuner a bezdrátová Bluetooth klávesnice a myš. Pro videohovory je k dispozici webkamera s kvalitním objektivem, díky kterému je snímaný obraz jasnější a kontrastnější i za horších světelných podmínek.

  

Vyklápěcí noha na zadní straně je navržená tak, aby usnadnila organizaci kabelů a umožnila naklonění počítače až pod úhlem 35°. Přístup k často využívaným konektorům a integrované čtečce karet usnadňuje jejich umístění na levou stranu.

Počítač má i funkce, které při práci pomáhají, aniž byste to postřehli. Dynamic Brightness System chrání zrak uživatele automatickou úpravou jasu displeje podle aktuálních světelných podmínek. Eye Distance System upozorňuje uživatele, pokud se k obrazovce příliš přiblíží. Dalším důležitým nástrojem je Rescue System 3.0 pro rychlé zálohování a obnovu dat. Pouhým stiskem klávesy F2 může uživatel navrátit operační systém Windows a pevný disk do továrního nastavení a obnovit svá uložená data.

Lenovo IdeaCentre B310 je na českém trhu k mání od prosince 2010, cena začíná na 19 990 Kč s DPH.

Zdroj: Lenovo

Lenovo IdeaCentre B310: výkonný all-in-one počítač pro každého

Ohodnoťte tento článek!