Lenovo IdeaPad G770: zdatná sedmnáctka

0

Rodina notebooků IdeaPad se rozrostla o dlouho očekávaného 17 palcového člena. Model Lenovo Idea Pad G770 zaujme hlavně poměrem výkonu k ceně.

Nová sedmnáctka z řady Idea Pad zvládne díky svým parametrům i náročná multimédia a počítačové hry. Širokoúhlý LCD displej má rozlišení 1600 × 900 bodů a LED podsvícení, což zajistí lepší kontrast a menší spotřebu energie. Na baterii by měl notebook vydržet až 4,5 hodiny.

Design se drží spíše při zemi, kytičky a pastelové barvičky zde každopádně nehledejte. Střízlivá hnědá, hladký povrch a kovové doplňky. Prostě jednoduchá elegance, která nikoho neurazí.

Navrch huj, vespod fuj, to určitě neplatí pro parametry G 770. Uvnitř se skrývá procesor nové generace Sandy Bridge Intel Core i5 s technologií Intel Turbo Boost 2.0., která podle potřeby zvyšuje jeho výkon. Grafická karta AMD Radeon HD6650M s 2 GB vlastní paměti potěší náročnější uživatele. Harddisk svou kapacitou 750 GB pojme dostatečné množství uživatelských dat.

Klávesnice Accu Type se zaoblenými hranami slibuje větší pohodlí a přesnost při psaní, další výbavu počítače představuje vysokorychlostní USB 3.0., čtečka paměťových karet a webová kamera s rozlišením 2 Mpx. Pro přenos dat do televize či projektoru je přítomen také HDMI.

G770

Notebook disponuje řadou nejrůznějších funkcí, například funkce DirectShare umožňuje synchronizovat soubory s ostatními notebooky, a to bez nutnosti připojení k internetu, One KeyRescue System zjednodušuje zálohování a obnovení dat. Dále je tu technologie rozpoznávání obličeje VeriFace.

Model Lenovo G770 bude k dispozici od června za cenu od 10 990 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ Lenovo

Lenovo IdeaPad G770: zdatná sedmnáctka

Ohodnoťte tento článek!