Lenovo IdeaPad U260: jde Airu po krku

0

Představený model ohromí podobně jako před pár dny uvedený 11,6″ Apple MacBook Air svoji tloušťkou. I když v tomto případě by bylo vhodnější hovořit o tenkosti.

Dvanáct palců displej a 1,8 cm výšky těla umocněné pouhými 1,38 kilogramy hmotnosti dělá z nového Lenova horkého kandidáta mezi elegantními designovými kousky, o které bude veliký zájem. Konfigurace zcela jistě nezahanbí, protože ULV procesory Intel Core i3 či i5 slibují velmi slušný poměr výkon/výdrž, podpořený 4GB operační pamětí a 320GB pevným diskem.

Lenovo IdeaPad U260 01 Lenovo IdeaPad U260 02 Lenovo IdeaPad U260 03 Lenovo IdeaPad U260 04

ExpressCard tu sice nenaleznete, ale VGA a HDMI zajistí připojení k externímu monitoru či připojení TV nebo videokamery. Wi-Fi, Bluetooth je již standardem, včetně nainstalovaného systému Windows 7. Termín začátku prodeje není znám, cena se odhaduje na cca 20 000 u nejvyšší konfigurace.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Chtel bych videt ty online programy. At mi nikdo nerika, ze na stroji s vykonem normalnich netbooku by nebyly rychlejsi klasicke editory obrazku a dokumentu. (nemluve o tom, ze na netbooku i google docs beha na pouzitelny urovni)

    Navic v nasi republice nepouzitelny kvuli dostupnosti kvalitniho internetoveho spojeni.