Lenovo přináší nové portfolio datových center

Na základě prvenství v oblasti spokojenosti zákazníků a spolehlivosti serverů x86 představilo Lenovo své největší a nejkomplexnější portfolio serverů, úložišť, softwaru a datových center pod značkami ThinkSystem a ThinkAgile.

0

Nové produkty umožní firemním zákazníkům vytvořit silný technologický základ podporující datové analýzy, vysoce výkonné počítačové operace, hybridní cloud či umělou inteligenci.

Zcela nové portfolio produktů ThinkSystem založené na procesorech Intel Xeon Scalable spojuje pod jednotnou značkou servery, úložiště a síťové systémy. ThinkAgile je kompletně nové softwarově definované řešení vystavěné na platformách ThinkSystem, které se přizpůsobuje IT potřebám firem a zároveň snižuje náklady. Společně umožňují ThinkSystem a ThinkAgile zákazníkům vytvořit základnu pro budoucí datová centra, která se vyznačují:

  • Jednoduchostí – Zákazníci se často neorientují v technologických inovacích a považují oblast IT za složitou. Nové portfolio zařízení ThinkSystem přináší zefektivnění IT infrastruktury a zvyšuje úroveň služeb datových center. Zároveň je navrženo tak, aby fungovalo v souladu s dalšími technologiemi, do kterých zákazníci investovali již dříve a nemuseli měnit celý systém.

Lenovo

  • Aktivitou a flexibilitou – V dnešním konkurenčním prostředí se musí zákazníci rychle rozhodovat, jaká datová řešení využijí, aby stále drželi krok s trhem. Portfolio ThinkAgile se přizpůsobí firemním potřebám a poskytne zákazníkům rychlý chod, zjednodušené řízení, aktivní cloudové služby či kontrolu a správu výpočetní techniky. Jeho předem připravené a otestované nabídky přinášejí datovým centrům nové možnosti, včetně řízení životního cyklu, snížení TCO a omezení potřeby zdrojů pro údržbu platformy. Tato řešení zahrnují řadu ThinkAgile SX pro platformu Microsoft Azure Stack či rackové řešení ThinkAgile SX.
  • Budoucí přípravou – Inovace v technologiích se neustále zrychlují a zákazníci s přicházejícími změnami vyžadují stále větší flexibilitu. Zároveň chtějí mít jistotu, že IT infrastruktura bude i nadále vyhovovat jejich požadavkům. Lenovo proto navrhlo předdefinované sady řešení ThinkSystem a ThinkAgile, mezi něž patří například vysoce výkonný ThinkSystem SD530 určený pro náročné operace s využitím velkých dat či chod umělé inteligence.

Nové portfolio řešení ThinkSystem a ThinkAgile bude dostupné od léta 2017.

Lenovo

Ohodnoťte tento článek!