Lenovo uvede nové Yoga Tablety s rekordní výdrží. Tentokrát s Androidem i Windows

0

Ve čtvrtek chystá největší výrobce počítačů na světě tiskovou konferenci, na které s jistotou odhalí nové Yoga Tablety. Ty nás loni překvapily hodně netradiční konstrukcí připomínající Magic Trackpad od Applu. Lenovo se v první generaci chvástalo rekordní výdrží až 18 hodin.

Takhle bude vypadat nový Lenovo Yoga Tablet 2
Takhle bude vypadat nový Lenovo Yoga Tablet 2

Až na horší rozlišení displeje jsme byli Yoga Tabletem spokojení i my (recenze zde). Lenovo reagovalo vydáním lepší verze Yoga Tabletu 10 HD+ s Full HD displejem a rychlejším procesorem od Qualcommu. Druhá generace ale přijde až nyní.

Samotný výrobce nové tablety zmiňuje na svém webu. Yoga Tablet 2 přijde znovu v 8″ a 10″ provedení, nově přibude i 13″ model. Systémem už navíc nebude jen Android, ale výrobce chystá totožné modely s Windows 8.1.

 

Italský HDBlog už získal několik snímků, které potvrzují, že přijde i černá varianta s Windows. V databázi FCC se tablet objevil už před dvěma měsíci, takže o něm víme, že dostane Bluetooth 4.0, dvoupásmovou Wi-Fi 802.11a/b/g/n a také volitelnou podporu LTE. Všechny tablety nejspíš poběží na čtyřjádrovém Atomu Bay Trail od Intelu.

Samotný výrobce na webu zmiňuje čtvrtý mód, do kterého bude možné tablet díky unikátnímu tvaru a stojánku poskládat. Dříve to byl Stand (poloha monitor), Tilt (podložka) a Hold (držení v ruce), teď inzeruje i Hang, což je v překladu „viset“. Ale co přesně to znamená v praxi?

via Liliputing

Ohodnoťte tento článek!