Letgo náhle končí. Inzertní platforma měla velký marketing, ale špatné programátory

5

Letgo bez jakéhokoliv oznámení končí stejně rychle, jako začalo. Uživatele lákalo na rychlost hláškou Vyfoť, sdílej, prodej a chvíli to vypadalo, že Aukro dostane pořádného konkurenta.

Letgo založili v roce 2015 Alec Oxenford, Jordi Castello a Enrique Linares jako konkurenta eBaye a její hodnota se dostala až přes jednu miliardu dolarů.

Aplikace Letgo dnes ještě funguje, ale již nejde zadat nové inzeráty a do měsíce skončí úplně. Americká firma se tak z Česka stahuje a nijak to nekomentuje. Údajně tu měla mít až dva miliony uživatelů. Letgo se stahuje i z jiných východoevropských zemí.

Rozjezd mělo Letgo přitom velkolepý, marketing pracoval na plné obrátky, ovšem aplikace byla plná chyb, které nikdo příliš neřešil. Češi také dávali často přednost zavedeným lokálním bazarům, ať už Bazoši nebo Aukru. A neopravené chyby obsahuje i samotná hláška o konci služby.

Letgo náhle končí. Inzertní platforma měla velký marketing, ale špatné programátory
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (87.06%) 17 hlasů

5 KOMENTÁŘE

    • Jaké komentáře? Jako že budu házet špínu na něco, co nechci koupit? 🙂

     Hodnocení uživatelů tam už dávno je a pokud někdo chce komentovat, tak na Facebooku je tržišť hromada a taky jsou zadarmo – akorát že nejsou tak dobrá nebo nevím, proč by jinak byl Bazoš pořád na špici.

     Jestli Bazoš někde zamrzl, tak možná esteticky, ale technicky je super – je ze všech nejrychlejší, nikdy není spadlý a teď nedávno tam myslím vylepšili obrázkové galerie.

     S filterem „prodám/koupím“ souhlasím, to by pomohlo.

 1. Zažil jsem jak se nejmenovaný zastaralý web zmodernizoval a… dnes po něm pes neštěkne. Zrovna Bazoš je plně funkční, až se sám divím, kolik věcí a jak rychle jsem přes něho prodal – vesměs zrovna telefony.