LG G3 v předprodeji Kasy a Alzy. Stojí méně a v ceně je i kryt QuickCirle

0

Nově představený top model LG je od včerejška v exkluzivním předprodeji Alzy a Kasy. Oba obchody jej budou mít na skladě o týden dříve než ostatní, a to už koncem 27. června. LG stanovilo doporučenou cenu 16  199 Kč za model s 2GB RAM a 16GB úložištěm, verze s 3GB RAM a 32GB úložištěm je za 17 199 Kč.

LG G3

Na Alza.cz i Kasa.cz ale stojí výrazně méně: model s nižší kapacitou je za 13 990 Kč a s vyšší za 14 990 Kč. Ke všem dostanete flip pouzdro QuickCircle zdarma. Na výběr máte černou (u obou variant) nebo zlatou barvu (jen model s 3GB RAM a 32GB úložištěm).

 

Do katalogu jej už zařadily i jiné e-shopy (viz Heuréka), budou jej však mít až v červenci. Cena je stejná, ale bez krytu. LG stejně jako u předchůdce nasadilo agresivnější cenovou politiku, je totiž levnější než přímá konkurence renomovaných značek.

Průměrná cena HTC One M8 je 17 500 Kč, Sony Xperia Z2 je za 17 800 Kč a Samsung Galaxy S5 za 17 700 Kč. Každý z nich můžete mít o pár stovek nebo tisíc levněji, ale nikoliv z oficiální české distribuce.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Myslím, že 512bit sběrnice dovolí pořádně zvednout výkon. 384 bit sběrnice Tahiti brzdila.

    Taky musím pochválit AMD za chladič R7 240, konečně něco netradičního a zajímavého. Nejen pořád ty nudné pixle.

    btw: Teď s čipem Hawaii se ukazuje, jaké bláboly byly podsouvány čtenářům jednoho srandablogu (jeho jméno se do češtiny překládá jako “Svět Digitální Zkázy). Už nejméně 3 roky tvrdí, že AMD opouští strategii velkých monolitických jader a místo toho se soustředí na CrossFire dvou menších “efektivnějších” čipů. A zatím ve skutečnosti se GPU AMD stále více a více zvětšuje.

  2. A nejkrasnejsi chladic je ten na te karte HIS.
    To jsou původně chladiče Arctic cooling VGA silencer,  z doby radeonů 9700.
    Zjevně kvalitní (a hlavně jednoduchý) návrh, že se vyrábí dodnes…