Největší a s nejvyšším rozlišením. LG ukázalo 88″ 8K OLED TV

3
LG OLED TV s úhlopříčkou 88 palců a rozlišením 8K
LG OLED TV s úhlopříčkou 88 palců a rozlišením 8K

Doposud největší OLED televizor s úhlopříčkou 77 palců má přemožitele. Korejská společnost ještě před startem veletrhu CES 2018 ukázala novinku ještě o jedenáct palců větší. Navíc jde o první OLED TV s rozlišením 8K (7680 × 4320 px).

A to je také zatím vše, co víme. LG by mělo více informací prozradit příští týden v Las Vegas. Na první velkou technologickou show roku jistě přiveze i novou generaci 4K OLED TV, firma slíbila též nové audio systémy. Na premiéru telefonu LG G7 si ale nejspíš budeme muset počkat až na únorový veletrh Mobile World Congress. Na stejné akci byl loni představen i G6.

Největší a s nejvyšším rozlišením. LG ukázalo 88″ 8K OLED TV
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Pěkný, pěkný. Sice téměř neexistuje nějakej smysluplnej obsah pro 4K, ale dobrý. Nedávno jsme kupovali 4K Smart TV. Na TV nekoukám, takže jsem ani moc neřešil co to vlastně je. Tušim, že to je Samsung a stál asi 14 000 Kč, možná o něco dražší, fakt nevim. Obrovský překvapení, když si ten krám nedokázal poradit s klasickýma titulkama ve formátu .sub. Absolutně žádná možnost tam ty titulky nastavit, nic. Zlatý PC. Žádný reklamy a můžu si pustit co chci, kdy chci.

  2. Technologicky super, ale bohužel u televize to 8K rozlišení ještě dost dlouho k ničemu nebude, protože zatím se teprve začíná více rozšiřovat 4K obsah, a i ten nebude ještě hodně dlouho standardem, takže 8K bez komemtáře.
    Něcoúplně jiného jsou 8K monitory (pro profesionály), ale televize…