LG příští týden ukáže nové chytré hodinky. Budou ještě „kulatější“ než Moto 360

0

Korejský výrobce na svém kanálu na YouTube zveřejnil novou upoutávku. Láká na kulaté chytré hodinky, které LG odhalí už příští týden na berlínském veletrhu IFA. Půlminutové video toho na první pohled odhaluje málo, ale při pozorném sledování si všimnete několika detailů.

LG tvrdí, že se zbavilo rohů a vytvořilo dokonalý kruh. Reaguje tím na Motorolu, jejíž hodinky Moto 360 nejsou zcela kulaté, na spodku je prázdná kruhová úseč. Korejci zakulatili celý displej, pravděpodobně půjde o AMOLED.

Hned na začátku pak vidíme znak R (round, kulaté), což naznačuje, že by se hodinky mohly jmenovat G Watch R a doplní obyčejné obdélníkové G Watch. Viděli jsme také několik různých ciferníků, krokoměr, kompas a možná i výškoměr. Otázkou zůstává, jestli i tyto hodinky poběží na systému Android Wear, ale vzhledem s současným silným vazbám mezi Googlem a LG to bereme jako hotovou věc.

Zajímavé bude také datum prodeje. V průběhu IFA totiž finální verzi kulatých hodinek odhalí i Motorola, jejíž Moto 360 už ale známe několik měsíců. Produkt od LG je čisté zjevení, které nikdo nečekal.

 

Ohodnoťte tento článek!