LG telefon s Windows Phone chystá, uniklý snímek je však podvrh

0

Microsoft se dohodl s dalšími výrobci, aby na svět přivedli pár dalších zařízení s Windows Phone. Twitterovský účet @evleaks zachytil další přístroj předčasně. Nadšení nejdřív lehce zchladilo samotné LG, jež se k obrázku pro Engadget vyjádřilo, že toto není telefon, který letos uvidíme. Odpověď nicméně naznačuje, že se na letošní rok něco chystá. Současně ani nevylučuje, že smartphone z fotografie nespatříme třeba v příštím roce.

 

LG Uni8 by mohl být dražší model. Vzhledem k počtu dlaždic na hlavní obrazovce byste usoudili, že displej nabídne vysoké rozlišení. Jenže se jedná o šikovnou fotomontáž, takže ve skutečnosti o použitém displeji nevíme zhola nic. Stejný snímek obrazovky s dlaždicemi totiž naleznete na Wikipedii.

LG poslední smartphone s dlaždicemi vydalo v roce 2010. V říjnu uvedlo konkrétně dvě zařízení. Optimus 7 byl čistě dotykový, zatímco Optimus 7Q nabídl uživateli ještě hardwarovou klávesnici. Jednalo se o jeden z poslední smartphonů s fyzickou klávesnicí vůbec. Vzhledem k podvržené fotografii si nemůžeme být jistí, jestli LG letos nějaké dlaždice vypustí do oběhu. Něco ale stoprocentně kutí.

Zdroj: @evleaks via Engadget

Ohodnoťte tento článek!