Lian Li představuje elegantní odhlučněný miditower PC-B12

0

Skříň velikosti miditower je z broušeného hliníku s černou úpravou na vnějších stranách a zázemí v ní najdou základní desky formátu ATX a micro ATX. Ke snížení hluku napomáhá několik prvků: odhlučňovací materiály, nasávání vzduchu na dně skříně a výfukový ventilátor s odhlučňovacím krytem.

Lian Li PC-B12

Čelní maska neobsahuje žádný nasávací průduch. Ačkoli se za ní schovávají dva 140mm ventilátory, čerstvý vzduch si berou ne zepředu, ale z 120mm průduchu na dně skříně. Zde by měl být dostatek čerstvého vzduchu, neboť skříň stojí na čtyřech masivních pogumovaných nohou.

Zadní 120mm ventilátor vyfukující vzduch má na vnější straně odhlučňovací kryt, který se s úspěchem používá např. při odhlučňování zdrojů. Kryt vypadá jako větrný tunel ohnutý směrem dolů a uvnitř je pokryt zvukově izolačním materiálem. Díky tomu jsou zvukové vlny směrované dolů a stejným směrem proudí i teplý vzduch.

Lian Li PC-B12

Čelní panel a bočnice lze jednoduše odejmout. Na jejich vnitřní straně najdete opět zvukově izolační materiál bránící úniku hluku ze skříně.

Lian Li PC-B12

Skříň lze osadit dvěma 5,25″ mechanikami s bezšroubkovým uchycením, až třemi disky formátu 3,5″ s možností hotswap a jedním diskem formátu 2,5″. Pro výměnné karty je připraveno 8 slotů s bezšroubkovou instalací. Grafické karty mohou být dlouhé až 360 mm a výška procesorového chladiče až 160 mm. Zdroj může mít délku až 240 mm a je umístěn na spodu skříně. Nasávací průduch pro ventilátor zdroje je opatřen vyjímatelným prachovým filtrem.

Lian Li PC-B12

Na vrchní straně skříně najdete panel se vstupně výstupními konektory. Najdete zde dva porty USB 3.0 a klasickou dvojici sluchátkového výstupu a mikrofonního vstupu.

Rozměry skříně jsou 210 (Š) × 472 (V) × 498 (H) mm a hmotnost 6,4 kg. Skříň bude dostupná na konci srpna za doporučenou cenu 169 USD, tedy asi 3500 Kč.

Zdroj: TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!