Lifebook P771: s dlouhou dobou výdrže

0

Zajímavou dobu výdrže na baterie nabízí nová řada notebooků Lifebook P771. Společnost Fujitsu, která oznámila zahájení prodeje této řady, uvádí, že na jedno nabití dokáží tyto přístroje pracovat až 18 hodin!

Notebooky Fujitsu Lifebook P771 mají hmotnost 1,3 kg. Jsou osazeny procesory Intel Core i7-2617UM, až 8 GB RAM, volitelně SSD diskem, dvěma USB 3.0 porty a 12,1″ displejem s rozlišením 1280 × 800 s nelesknoucí povrchovou úpravou.

Uživatelé si také mohou zvolit mezi odlehčenou verzí Lifebooku P771 a rozšířenou sestavou s modulárním stojanem pro DVD mechaniku a záložní baterii. 

Fujitsu Lifebook P771

Tyto notebooky mají šasi vyrobené z hořčíkové slitiny. Speciálně jsou chráněny také pevné disky. Technologie ShockSensor při detekování nebezpečí pádu automaticky odpojuje diskové hlavy. Stroje jsou také vybaveny klávesnicí odolnou proti polití.

Notebooky dále nabízí např. možnost využití funkce Advanced Theft Protection (ATP), volitelného přihlášení pomocí snímání otisků prstu. Mezi volitelné příslušenství patří také zabudovaný 3G/UMTS modul; samozřejmostí je rovněž podpora bezdrátových standardů Wi-Fi a Bluetooth.

Zdroj: TZ Fujitsu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář