LifeBook s linuxovou certifikací

0

Certifikaci obdržely modely LifeBook U810, LifeBook T2010, LifeBook P1620 a LifeBook S6510. U těchto modelů si tak můžete být již před nákupem jisti, že budou v SLED linuxu fungovat bez jakýchkoli problémů včetně hibernace, dotykového panelu a dalších drobností, se kterými bývají u jiných distribucí často problémy. Sám výrobce však prozatím možnost předinstalace SLED nenabízejí a všechny modely jsou nabízené s předinstalovanými Microsoft Windows.


Zleva: LifeBook U810, LifeBook T2010, LifeBook P1620 a LifeBook S6510

Co je SUSE Linux Enterprise Desktop?

SUSE LINUX Enterprise Desktop je první podnikový linuxový desktopový operační systém, který je zároveň cenově efektivní snadno použitelný a bezpečný.

SUSE Linux Enterprise Desktop má nízkou cenu, díky níž se nevystavujete nebezpečí přemrštěných licenčních poplatků. Tento systém, který byl navržen s ohledem na potřeby uživatelů, se také snadno používá a spolupracuje s vaším stávajícím prostředím. Navíc je i Ô¨Çexibilní a bezpečný, a to jak v roli běžného kancelářského desktopového systému, tak i tenkého či standardního klienta.

V kombinaci s českoup podporou a anglickou podporou od Novellu dostupnou po celém světě splňuje SUSE Linux Enterprise Desktop všechny potřeby vašeho počítačového zpracování.

zdroj: susedesktop.cz

Z konkurenčních výrobců se certifikací Novell YES mohou pochlubit například ThinkPady T61 a R61 od Lenova nebo notebooky Inspirion 1525N, 1420N a XPS M1330 od společnosti Dell.

 Odkazy k tématu: LifeBook U810 | LifeBook T2010 | LifeBook P1620 | LifeBook S6510 | SLED

LifeBook s linuxovou certifikací

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte